Gwiazdy

Magda Gessler ma dość. "Jeśli nie zrozumieliście mojego pokarmu, którym się z wami dzielę… do widzenia!"

Magda Gessler

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Magda Gessler ma dość. "Jeśli nie zrozumieliście mojego pokarmu, którym się z wami dzielę… do widzenia!"

Magda Gessler

Kamil Piklikiewicz/East News

Magda Gessler wystosowała do fanów na Facebooku apel. Wszystko z powodu hejtu, którego ofiarą padła w ostatnim czasie. Co miała do przekazania swoim odbiorcom?

Magda Gessler ma dość hejtu

Hejt dotyka większość gwiazd. Nawet uwielbiana przed odbiorców Magda Gessler doświadczyła go w ostatnim czasie - i to w nadmiarze. Wskazuje na to post, który umieściła na swoim Facebooku. 

Wczoraj na moim fb doświadczyłam czegoś czego nie było tu od dawna… zalała mnie fala hejtu… zła… parszywości… Smutno…
Kąsacie aby bolało. Po co????? Jaki w tym cel?
Dla jednym zbyt kolorowa… dla innych za blada.. za duże usta (choć moje)… za małe … za dużo loków… zbyt uśmiechnięta… zbyt szczęśliwa… za mało skromna, za bardzo wycofana…. JA waszymi oczami!

- zaczęła swój apel.

Gessler od razu dodała, że przestrzeń, którą tworzy w mediach społecznościowych jest wolna od nienawiści. Chciałaby zresztą, żeby tak pozostało. 

Jeśli do tej pory nie zrozumieliście mojej filozofii, mojego pokarmu którym się w wami dzielę… do widzenia! Kochani, nic na siłę. Na tym Facebooku nie ma hejtu!!! To miejsce wolne od negatywnej energii.. to źródło z którego możecie napoić się dobrocią, siłą, nadzieja:)))))) 

- napisała. 

W emocjonalnym wpisie odwołała się również do szczęścia i umiejętności dzielenia się nim z innymi. Przyznała, że staje po stronie tych, którzy wojują z nienawiścią, i którzy nie wyrażają zgody na jej szerzenie. 

Tylko miłośc uratuje świat! Nie odrzucajcie jej. Nie walczcie z nią. Dajcie jej rosnąć. Podlewajcie ją jak kwiata. Niech nigdy nie umiera. Miłoscią w hejt. Kto tego nie rozumie i nie podziela… mowie DO WIDZENIA!!!!!! Magda ❤

 - zakończyła patetycznie, ale jakże słusznie restauratorka. Równocześnie dała znać hejterom, by poszukali sobie innego miejsca w sieci do wylewania frustracji i żółci. 

Apel środowy!!!!!!! WAŻMY!!! DLA WSZYSTKICH!!!! HEJT!!!!!!! Wczoraj na moim fb doświadczyłam czegoś czego nie było tu...

Opublikowany przez Magdę Gessler Środa, 9 września 2020

Komentarze internautów

Post Magdy Gessler wzbudził ogromne zainteresowanie. Komentujący nie pozostali obojętni na krzywdę gospodyni "Kuchennych rewolucji". 

Proszę się nie przejmować, nie czytać wypocin ludzi małych

Zazdrość ludzka nie zna granic! !!!!! Wysoko zawsze głowe pani Magdo wszyskim pani nie dogodzi nie dla wszyskich bedzie pani tą naj proszę sie nie przejmować ma pani i bedzie mila pani tych Co panią cenią a reszta niech sobie żyje życiem nudnym

P Magdo kochana myślę że zło było jest i będzie ale najlepsza i najwspanialsza metoda to współczucie dla tych wszystkich hejterow 

- apelowali w komentarzach. 

Magda Gessler w Polsce ma wierne grono fanów, którzy będą przy niej, by służyć dobrym słowem także w chwilach zwątpienia. Zaś hejt świadczy jedynie o tych, którzy się go dopuszczają, nie o ofiarach. To ważne, że restauratorka zdecydowała się opowiedzieć przeciwko niemu. Dzięki temu otrzymała niezbędne wsparcie, z którego wyraźnie wybrzmiewa, że nie wszyscy internauci to hejterzy.

Co będzie działo się w nowym sezonie "MasterChefa"? Zdradziła Magda Gessler:

Zobacz także:

Magda i Lara Gessler na zdjęciu sprzed lat. "Samo szczęście"

Promienna Lara Gessler zachwyca w ciąży. Fani: "Cudnie wyglądasz, wzrok trudno oderwać"

Zakochani Lara Gessler i Piotr Szeląg czekają na narodziny córki. Fani: "Miłości nie oszukasz, widać ją"

Co sądzisz o tym artykule?
56
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0