Gwiazdy

Maffashion i Czarek Jóźwik z Abstrachuje nie są już parą! 

Screen z Instagrama Czarka Jóźwika

Fot. instagram.com/czarek_

Gwiazdy

Maffashion i Czarek Jóźwik z Abstrachuje nie są już parą! 

Screen z Instagrama Czarka Jóźwika

Fot. instagram.com/czarek_

Maffashion i Czarek Jóźwik z Abstrachuje rozstali się. O swojej decyzji poinformowali fanów w dość nietypowy sposób. Para opublikowała film, w którym oboje opowiedzieli o zakończeniu swojego związku. Internauci nie szczędzą komentarzy. 

Gorąca para internetu: Maffashion, czyli Julia Kamińska i Czarek Jóźwik z Abstrachuje zakończyli swój związek. O swoim rozstaniu poinformowali na Instagramie, gdzie pojawił się filmik z informacją o ich decyzji. Podczas kolacji, para zdecydowała się na zakończenie związku. Czarek zamieścił filmik, w którym oboje wyznają, że postanowili się rozstać. 

Jakkolwiek głupio to wygląda, jesteśmy na sushi i rozstaliśmy się przed chwilą. Nie wiem, co więcej mogę powiedzieć. To były cudowne lata!

- wyznał Czarek.


Maffashion i Czarek Jóźwik rozstali się w przyjaźni  

Para zgodnie przyznała, że nie układało się im tak, jakby tego oboje chcieli. Widać, że Maffashion i Czarek rozstali się w zgodzie i przyjaźni. 

Siedziało to w nas obojgu już od jakiegoś czasu, trochę gryzło, było kilka rzeczy, których nie udało nam się wspólnie przepracować

- wyjaśnił były partner Maffashion. 

Internauci nie kryli zdziwienia, ale też wyrażali szacunek:

  • Najdziwniejsze rozstanie jakie kiedykolwiek widziałem/słyszałem...BRAWO..ale to tylko pokazuje że naprawdę już nie czuliście nic do siebie :p

Oboje przyznali, że zostaną znajomymi i zamierzają do końca życia mieć ze sobą kontakt. Para pożyczyła sobie wzajemnie powodzenia na nowej drodze życia. Maffashion wyznała, że Czarek jest najcudowniejszą osobą na świecie, natomiast Czarek powiedział o swojej byłej dziewczynie, że "Julka jest super". 

Internauci komentują rozstanie Maffashion i Czarka

Pod postem Czarka Jóźwika pojawiły się słowa uznania dla pary i ich zdroworozsądkowego podejścia do życia. Pod filmem pojawiły się komentarze:

  • No trudno? widać ze dwoje dojrzałych emocjonalnie ludzi! Dobraliscie się fajnie, rozstaliście z klasa, jesteście super osobami wiec każdemu życzę szczęścia 
  • Mnie to nie zdziwiło. Bądźcie szczęśliwi.
  • Bardzo dobry sposób na ogłoszenie tego bez zbędnych ckliwych tekstów. Trzymajcie się!

Pojawiły się także wpisy, w których internauci nie kryli żalu z powodu rozstania Maffashion i Czarka:

  • Ale lipa ?
  • Tylko nie to

>>> Zobacz też: 

Zobacz fragment programu Dzień Dobry TVN,  którym Agnieszka Jastrzębska relacjonuje doniesienia ze świata gwiazd. 

Zobacz film: Newsy z życia gwiazd. Źródło: Dzień Dobry TVN

>>> Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
76
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
30.10.2019
Mabka
Przesada... Dziecinada na całego.