Newsy

Maci Curron ma najdłuższe nogi na świecie

najdłuższe nogi

Fot. youtube

Newsy

Maci Curron ma najdłuższe nogi na świecie

najdłuższe nogi

Fot. youtube

Maci Curron ma najdłuższe nogi na świecie. Amerykańska nastolatka ma dopiero 16 lat, a jej nogi mierzą obecnie 134 centymetry. Pobiła dotychczasowy rekord i nadal rośnie.

Maci Curron ma najdłuższe nogi na świecie

Maci Curron z Austin w wieku zaledwie 9 lat mierzyła już 170 cm wzrostu. Początkowo była z tego powodu szykanowana, teraz jednak już stara się nie zwracać na to uwagi.

Więcej:

Jest to dość niezręczne i nie podoba mi się, gdy ktoś totalnie z ukrycia robi mi zdjęcia i wytyka palcami. Czuję się wtedy jak zwierzę w cyrku, ale wiem, że nie mam na to wpływu.

Rodzice Maci bardzo szybko zorientowali się, że ich córka wyrośnie na niezwykle wysoką kobietę:

Zdałam sobie sprawę, że Maci jest wyjątkowa, gdy w wieku około 18 miesięcy mierzyła już ponad metr. Mamy zdjęcie, jak stoi obok innej małej dziewczynki i wygląda, jakby była dwa lata starsza. Od tamtej chwili nikt nie był tak wysoki jak ona. Zawsze miała długie nogi

Maci Curron pobiła dotychczasowy rekord

Amerykanka pobiła rekord należący do rosjanki Ekateriny Lisiny. Ekaterina ma 206 cm wzrostu, a jej nogi 132 cm. 16-latka z Austin, która już teraz ma ponad dwa metry wzrostu myśli o karierze modelki. Lekarze twierdzą, że nastolatka może jeszcze urosnąć.


Zobacz film: Czy wzrost ma dla mężczyzn znaczenie?


Co sądzisz o tym artykule?
93
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
13.09.2019
Magda
Jakieś leki na pohamowanie wzrostu?