Gwiazdy

Łzy w "Hotelu Paradise". Rajska Wyrocznia i Rajskie Rozdanie przyniosły wiele emocji

Gwiazdy

Łzy w "Hotelu Paradise". Rajska Wyrocznia i Rajskie Rozdanie przyniosły wiele emocji

Rajskie Rozdanie w "Hotel Paradise" to czas przeparowań. W tym odcinku Luiza cieszyła się immunitetem i to ona zadecydowała o przyszłości swoich kolegów i koleżanek z programu. Wcześniej nie mogła opanować łez.

W ostatnim odcinku "Hotel Paradise" decyzją większości uczestników program opuścił Maurycy. Na odchodne mężczyzna miał możliwość przyznania immunitetu jednej ze swoich koleżanek. Jak ogłosiła uroczyście Klaudia El Dursi, przy najbliższym Rajskim Rozdaniu o swoją przyszłość nie będzie musiała się martwić Luiza. - Jest mi naprawdę mega miło - cieszyła się.

"Hotel Paradise" odcinek 21. - Luiza na trzech randkach

Dzięki immunitetowi Luiza nie tylko wiedziała, że nie odpadnie z programu. Miała też zagwarantowane, że partner, którego wybierze podczas Rajskiego Rozdania stanie się automatycznie jej parą. Żadna inna uczestniczka nie będzie mogła stanąć obok niego. Aby ułatwić sobie to zadanie, Luiza mogła wybrać się na trzy randki. Wybrała Krzysztofa, Kamila i Krystiana. Z pierwszym z nich ma zdecydowanie najmniej wspólnego, toteż piknik na plaży był wyjątkowo krótki. - Bardzo go lubię. Jest przystojny, ale nie ma tej chemii - ubolewała Lui.

Przed pójściem na randkę z Luizą Krystian nie pożegnał się z Basią, swoją obecną partnerką. Dziewczyna zauważyła, że to nie był pierwszy raz, kiedy przystojny Włoch nie okazał jej czułości, co mocno ją zasmuciło. Na randce z Lui mężczyzna również był dość powściągliwy. Najbardziej owocne było spotkanie z Kamilem. Co prawda nie zobaczyliśmy tam iskier, ale widać, że ta dwójka poważnie myśli o stworzeniu relacji. Pozostaje pytanie: kierują się uczuciami, czy może jednak przemyślaną strategią?

"Hotel Paradise" odcinek 21. - Rajska Wyrocznia i Rajskie Rozdanie

Rajskie Rozdanie to oczywiście najbardziej emocjonujący punkt programu "Hotel Paradise". Najpierw uczestnicy mają jednak szansę dowiedzieć się nieco więcej o swoich partnerach i rywalach podczas Rajskiej Wyroczni. Klaudia El Dursi może wtedy udzielić odpowiedzi "tak" lub "nie" na zadawane przez nich pytania. Tym razem nie obyło się łez. Luiza chciała dowiedzieć się, czy Kamil mówił, że gdyby miał do wyboru ją i Sarę, to czy wybrałby właśnie Lui. Odpowiedź "nie" była szokiem dla dziewczyny. Nie wytrzymała narastających w niej emocji i szybko zalała się łzami. Basia również była przybita po Rajskiej Wyroczni. Jak się dowiedziała, niektórzy chcą zniszczyć jej związek z Krystianem. Przypomnijmy, że para jest razem niemal od samego początku trzeciego sezonu.

Basia szybko przekonała się, że Rajska Wyrocznia ma rację. Luiza, która miała immunitet, rozbiła związek swojej koleżanki i Krystiana. Blondynka nie mogła więc sparować się ze swoją dotychczasową sympatią. Stanęła za Kamilem, jednak ten wybrał Sarę. Finalnie to Basia typowana na faworytkę musiała pożegnać się z show. Spodziewaliście się takiego obrotu sytuacji?

Zobacz wideo: Hotel Paradise | Sezon 3 | Odcinek 21 - Rajskie rozdanie | Zwiastun

Zobacz też:

Michał Wiśniewski o pierwszych koncertach Ich Troje. "Nowobogackie bokserki i make-up rodem z filmów o gejszach"

Nagi Kamil w "Hotelu Paradise 3". Dziewczyny będą umiały mu się oprzeć?

Magda Gessler i "Kuchenne rewolucje" w Krakowie. "Ten odcinek pokazuje skutki tego, co działo się przez ostatni rok"

Co sądzisz o tym artykule?
89
12
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0