Lindsay Lohan nieoficjalnie zapowiedziała premierę trzeciego albumu. Płyta ma ukazać się pod koniec lutego 2020 roku.

Początki kariery Lindsay Lohan

Linday Lohan swoją karierę zaczęła w wieku zaledwie trzech lat. Ogromną popularność zyskała podwójną rolą w filmie „Nie wierzcie bliźniaczkom”. Kolejnym punktem zwrotnym był udział we „Wrednych dziewczynach”, kinowy hit dla nastolatek okazał się strzałem w dziesiątkę i zapewnił aktorce rozpoznawalność aż do dzisiaj.

Poza talentem aktorskim udało jej się również zabłysnąć wokalnie. W 2004 roku ukazała się płyta Lohan o tytule „Speak”, a zaledwie rok później światło dziennie ujrzał krążek „A Little More Personal (Raw)”. Obydwa wydawnictwa spotkały się z ciepłym przyjęciem fanów, którzy niecierpliwie dopytywali o kolejny album.

Kolejne lata nie były dla gwiazdy tak łaskawe. Zmagała się z wieloma problemami natury zdrowotnej i często popadała w konflikty z prawem.

Trzecia płyta Lindsay Lohan

Dociekliwi fani dalej czekają na kolejne produkcje z udziałem Lohan i wygląda na to, że takowa zbliża się wielkimi krokami. Na jednym z fanpage poświęconym gwieździe pojawiło się nagranie śpiewającej wokalistki. W komentarzu do postu pojawiło się również małe życzenie: „Mam nadzieję, że w tym roku otrzymamy LL3”. Ku uciesze fanów, na wiadomość odpowiedziała sama Lindsay Lohan.

Koniec lutego!

- napisała.

Póki co, ciężko stwierdzić jaki charakter i ton będzie miał album. Wokalistka nie opublikowała jeszcze oficjalnej zapowiedzi płyty, ale sądząc po bliskim terminie premiery, prace muszą być już na zaawansowanym etapie. Pozostaje tylko czekać na publikacje.

Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
86
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0