Newsy

Lindsay Lohan wraca do muzyki. Podała datę premiery kolejnej płyty

fot. GettyImages

Newsy

Lindsay Lohan wraca do muzyki. Podała datę premiery kolejnej płyty

fot. GettyImages

Lindsay Lohan nieoficjalnie zapowiedziała premierę trzeciego albumu. Płyta ma ukazać się pod koniec lutego 2020 roku.

Początki kariery Lindsay Lohan

Linday Lohan swoją karierę zaczęła w wieku zaledwie trzech lat. Ogromną popularność zyskała podwójną rolą w filmie „Nie wierzcie bliźniaczkom”. Kolejnym punktem zwrotnym był udział we „Wrednych dziewczynach”, kinowy hit dla nastolatek okazał się strzałem w dziesiątkę i zapewnił aktorce rozpoznawalność aż do dzisiaj.

Poza talentem aktorskim udało jej się również zabłysnąć wokalnie. W 2004 roku ukazała się płyta Lohan o tytule „Speak”, a zaledwie rok później światło dziennie ujrzał krążek „A Little More Personal (Raw)”. Obydwa wydawnictwa spotkały się z ciepłym przyjęciem fanów, którzy niecierpliwie dopytywali o kolejny album.

Kolejne lata nie były dla gwiazdy tak łaskawe. Zmagała się z wieloma problemami natury zdrowotnej i często popadała w konflikty z prawem.

Trzecia płyta Lindsay Lohan

Dociekliwi fani dalej czekają na kolejne produkcje z udziałem Lohan i wygląda na to, że takowa zbliża się wielkimi krokami. Na jednym z fanpage poświęconym gwieździe pojawiło się nagranie śpiewającej wokalistki. W komentarzu do postu pojawiło się również małe życzenie: „Mam nadzieję, że w tym roku otrzymamy LL3”. Ku uciesze fanów, na wiadomość odpowiedziała sama Lindsay Lohan.

Koniec lutego!

- napisała.

Póki co, ciężko stwierdzić jaki charakter i ton będzie miał album. Wokalistka nie opublikowała jeszcze oficjalnej zapowiedzi płyty, ale sądząc po bliskim terminie premiery, prace muszą być już na zaawansowanym etapie. Pozostaje tylko czekać na publikacje.

Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
86
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0