Artykuł z cyklu ''Smart gotowanie'' strona główna cyklu
Smart gotowanie

Łatwe i przyjemne wielkanocne gotowanie. Weź udział w konkursie i wygraj nowoczesny sprzęt kuchenny!

mat. prasowe 

Smart gotowanie

Łatwe i przyjemne wielkanocne gotowanie. Weź udział w konkursie i wygraj nowoczesny sprzęt kuchenny!

mat. prasowe 

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Myśli o świętach w niemal każdym domu łączą się z planami dotyczącymi przysmaków, które pojawią się w tym czasie na stole. W kulinarnej krzątaninie pomóc może nowoczesny sprzęt kuchenny marki Philips, który jest do wygrania w naszym konkursie.

Czas na wielkanocne potrawy

Święta wielkanocne to nie tylko przeżycia duchowe i spotkania w rodzinnym gronie, ale też tradycyjne wielkanocne potrawy, na które wiele osób czeka przez cały rok. Bez wątpienia należą do nich m.in. żurek, biała kiełbasa, jajka faszerowane oraz babka i pascha wielkanocne. Ich przygotowanie może umilić, ułatwić i przyspieszyć nowoczesny smart sprzęt marki Philips. Świąteczne gotowanie nigdy wcześniej nie było tak proste!

Wielkanocne gotowanie z Philips

Dla wszystkich, którzy kochają gotować, a wszelkie nowinki w kuchni nie są im obce, mamy wyjątkowy konkurs z nagrodami przygotowanymi przez naszego partnera - markę Philips. Jeżeli jesteś smart kucharzem i lubisz inteligentne rozwiązania kulinarne, które pomogą zaoszczędzić czas, nasz konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Do wygrania są 1 urządzenie wielofunkcyjne Ovi Smart oraz 2 blendery Philips Zoodler.

Aby jeden z tych sprzętów marki Philips był Twój, wystarczy odpowiedzieć na pytanie, które dostępne jest TUTAJ. Należy pamięć, że odpowiedź nie może mieć więcej niż 600 znaków ze spacjami.

Wielkanoc tuż-tuż, ale zdążysz jeszcze zdobyć sprzęt, dzięki któremu na świątecznym stole pojawią się wyśmienite dania. Nasz konkurs trwa od 27.03 do 03.04.2021. Chętnych jest wielu, ale wygrać może tylko trzy osoby, które wyślą najciekawsze odpowiedzi na pytanie konkursowe. 

Życzymy powodzenia!

Dowiedz się więcej o smart gotowaniu i pobierz darmowy e-book z wielkanocnymi przepisami od Philips – tutaj!

Zobacz także:


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
57
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0