Newsy

Lara Gessler zaręczyła się. Pokazała wyjątkowy pierścionek 

Lara Gessler

Wojciech Olszanka/East News

Newsy

Lara Gessler zaręczyła się. Pokazała wyjątkowy pierścionek 

Lara Gessler

Wojciech Olszanka/East News

Lara Gessler i jej partner, Piotr Szeląg zaręczyli się. Lara o radosnych nowinach poinformowała swoich fanów na Instagramie, pokazując przy okazji wyjątkowy pierścionek. Widać, że biżuteria, którą wybrał dla niej ukochany, ma historię, a więc i duszę. Lara skomentowała zaręczyny krótko: "najszczęście". Gratulujemy!

Lara Gessler i Piotr Szeląg zaręczyli się

Lara i Piotr spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Planowany termin porodu tuż, tuż. Zanim jednak maluch przyjdzie na świat, para zdecydowała się na zaręczyny. Wielokrotnie w wywiadach powtarzali, że nie potrzebują "papierka", że żyją według idei "rzymskiego małżeństwa", w myśl której ważniejsza jest chęć, by spędzić z kimś życie, niż formalizowanie związku. 

Widać Lara i Piotr zmienili jednak zdanie i zdecydowali się na odrobinę tradycji. Gessler przekazała nowiny na Instagramie i pokazała wyjątkowy pierścionek, który otrzymała od ukochanego. To cudeńko w złocie z bordowym kamieniem. Wygląda bardzo klasycznie, a przy tym przywodzi na myśl trendy sprzed lat, co dodaje mu charakteru. I podobnie jak Lara - jest całkowicie niebanalny.  Serdecznie gratulujemy parze zaręczyn! 

Fani komentują zaręczyny Lary Gessler

Na odpowiedź fanów nie trzeba było długo czekać - obserwujący nie kryli entuzjamu pod postem zamieszczonym przez Larę. Na zdjęciu, które udostępniła wraz z Piotrem, oboje wyglądają na bardzo szczęśliwych. Leżą w łóżku, bez nadęcia, z uśmiechami na twarzy. A już niedługo będą mieli kolejny powód do radości - mianowicie, narodziny pierwszego dziecka. 

Piękna kontynuacja miłości ?
Gratuluję i cieszę sie razem z Wasza trójką ?
Dużo szczęścia dla was

- czytamy w komentarzach

WITAMY W KLUBIE ??❤️

- napisał Jakob Kosel, uczestnik "Top Model", nawiązując do zdjęcia, które udostępnił tydzień temu na swoim Instagramie. 

Magda Gessler pogratulowała zaręczyn

Ważny dla Lary moment uczciła w mediach społecznościowych jej mama Magda Gesslera. Restauratorka opublikowała na swoim profilu zdjęcie córki i jej ukochanego. Nie kryła przy tym swojego szczęścia i złożył obojgu ważne życzenia. 

Lara, z całej duszy życzę wszystkich wspaniałych dni, które trzeba celebrować. Moja córeńka #lara_gessler #mg ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️????No i #tpiotrszag. No i życzę wam masę radości, szczęścia. Mama

- napisała.

Zobacz także:

Wielki dzień dla Ewy Drzyzgi i Agnieszki Woźniak-Starak. Jakie porady otrzymały dziennikarki?

Uczestnik "Hotelu Paradise" pobity. Łukasz Karpiński ofiarą brutalnego ataku 

Medytacja, joga i rytuały. Jak wygląda poranek u Edyty Herbuś?

Co sądzisz o tym artykule?
47
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0