Gwiazdy

Lana Del Rey powraca z nowym albumem. Z tej okazji zostawi ślad na warszawskim niebie

Lana Del Rey

Materiały prasowe Universal Music Polska

Gwiazdy

Lana Del Rey powraca z nowym albumem. Z tej okazji zostawi ślad na warszawskim niebie

Lana Del Rey

Materiały prasowe Universal Music Polska

Po sukcesie nominowanego do Grammy "Norman Fucking Rockwell" z 2019 roku, Lana Del Rey prezentuje wyczekiwany siódmy album "Chemtrails Over The Country Club". Przy okazji premiery nowej płyty wokalistki, na warszawiaków czeka niespodzianka. Co to będzie?

Nowa płyta Lany Del Rey

Na płytę "Chemtrails Over The Country Club" trafiło 11 utworów napisanych przez Lanę Del Rey i Jacka Antonoffa. W trackliście znalazł się cover klasyka Joni Mitchell "For Free" z gościnnym udziałem Zelli Day i Weyes Blood, a na "Breaking Up Slowly" gościnnie pojawia się Nikki Lane.

W dniu premiery płyty Lana Del Rey opublikuje teledysk do singla "White Dress" w reżyserii Constellation Jones. Klip jest zainspirowany twórczością Davida Lyncha. To trzeci singiel promujący album. Wcześniej światło dzienne ujrzały "Chemtrails Over The Country Club" oraz "Let Me Love You Like A Woman".

Przy okazji premiery albumu, warszawiaków czeka niespodzianka. – Przygotowaliśmy akcję specjalną, która nasunęła nam się pod wpływem tytułu nowej płyty artystki "Chemtrails Over The Country Club". Przenieśliśmy go na rynek lokalny pod hasłem "Chemtrails Over Warsaw". Chemtrails to "ślady chemiczne", które pozostawia po sobie samolot – powiedziała Patrycja Kowalska z wytwórni Universal Music Polska. 

Co dokładnie pojawi się na warszawskim niebie? To na razie pozostaje tajemnicą. Warszawiacy powinni wypatrywać niespodzianki w sobotę, 20 marca między godz. 12:00 a 13:00.

Lana Del Rey – kim jest?

Urodzona w Nowym Jorku wokalistka i autorka tekstów debiutowała w 2005 roku albumem "Born to Die", który rozszedł się w nakładzie 7 milionów egzemplarzy na całym świecie. Znalazły się na nim takie hity jak m.in. "Video Games", "Blue Jeans" i "Summertime Sadness".

Lana Del Rey była czterokrotnie nominowana do nagrody Grammy, a w 2015 roku otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii "Najlepsza piosenka" za utwór "Big Eyes" wykorzystany w filmie "Wielkie oczy".

Zobacz wideo: Lana Del Rey jest zaręczona?

Źródło: Cover Video/x-news

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
49
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
20.03.2021
lolo
lel w 2012 zadebiutowała z albumem nieuki z te fał en