Gwiazdy

Kylie Jenner najlepiej zarabiającą gwiazdą na świecie. Na czym się wzbogaciła?

Gwiazdy

Kylie Jenner najlepiej zarabiającą gwiazdą na świecie. Na czym się wzbogaciła?

Magazyn Forbes opublikował listę najlepiej zarabiających celebrytów. W 2020 roku Kylie Jenner zajęła pierwsze miejsce i znacznie wyprzedziła rywali. Co ciekawe drugie miejsce zajęła osoba związana z klanem Kardashianów.

Kylie Jenner - pierwsza na liście Forbesa 

Kylie Jenner ma powód do domu, ponieważ trafiła na szczyt rankingu magazynu Forbes. Co ciekawe pokonała największe gwiazdy sportu oraz swojego szwagra Kanye Westa. 

- Zaskoczyła nas ta informacja. (...) Wyprzedziła Cristiano Ronaldo, który znalazł się na czwartym miejscu oraz tenisistę Rogera Federera, który jest na trzecim. Natomiast drugie miejsce należy do Kanye Westa - oznajmiła w programie Basia Pasek.

Kylie Jenner - zarobki

Basia Pasek poinformowała, że Kylie w tym roku zarobiła przede wszystkim na sprzedaniu gigantowi Coty 51 proc. udziałów swojej firmy kosmetycznej Kylie Cosmetics. To właśnie ta transakcja przyczyniła się do pokonania rywali. Ponoć w  ciągu ostatnich 12 miesięcy gwiazda zarobiła aż 540 milionów dolarów - twierdzi dailymail.co.uk

– W związku z powyższym tak to się wszystko ułożyło. Mimo że w tym roku mówiło się o tym, że zawyżyła swój majątek - podsumowała Basia Pasek. 

Przypominamy, że w pierwszym kwartale bieżącego roku dziennikarze Forbes napisali, że fałszowała dokumenty i zeznania podatkowe. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Cezary Pazura i jego nowa twarz. "Operacja się udała. Teraz jestem ładny"

Oliver Janiak podał szczęśliwą informację: "Witamy na świecie Juniora"

Orina Krajewska o sposobach na odporność: "Praca nad zdrowiem powinna być kompleksowa"

Reporter: Basia Pasek
Co sądzisz o tym artykule?
54
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0