Rozrywka

Kwiat Jabłoni na scenie Dzień Dobry TVN z utworem "Mogło być nic"

Kwiat Jabłoni - "Mogło być nic"

Rozrywka

Kwiat Jabłoni na scenie Dzień Dobry TVN z utworem "Mogło być nic"

Kwiat Jabłoni - "Mogło być nic"

Zespół Kwiat Jabłoni po raz kolejny wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN. Kasia i Jacek, dzieci Jakuba Sienkiewicza, od kilku lat tworzą muzykę i odnoszą coraz większe sukcesy. W programie wykonali singiel "Mogło być nic", który zapowiada ich nowy album.

Zespół Kwiat Jabłoni

Kasia i Jacek Sienkiewiczowie dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla "Dziś późno pójdę spać", który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 22 miliony razy. 1 lutego 2019 ukazał się ich pierwszy studyjny album pt. "Niemożliwe". W ciągu pierwszego tygodnia uplasował się on na 7 pozycji list sprzedaży OLiS i do dziś znajduje się w zestawieniach najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. 

Utwory Kwiatu Jabłoni znalazły się m. in. na wielu listach przebojów. Do tej pory zagrali blisko 150 koncertów. Wyprzedali koncerty na największych i najbardziej prestiżowych polskich scenach. Teraz zapowiadają kolejny album.

Nowy album Kwiatu Jabłoni

Tym razem Kasia i Jacek Sienkiewiczowie podjęli współpracę z cenionym polskim producentem muzycznym – Wojtkiem Urbańskim. Ich singiel "Mogło być nic" zapowiada nowy album zespołu. O czym opowiada?

Główną myślą, towarzyszącą mi przy pisaniu tekstu do "Mogło być nic", było zwrócenie uwagi na to, że istnienie świata wcale nie jest oczywiste. Przecież nie wiemy na sto procent, czy to wszystko, co jest, faktycznie musiało mieć miejsce. Nie wiemy, czy następny dzień w ogóle nastąpi. Wobec zupełnej pustki, która równie dobrze mogła wystąpić zamiast tego wszystkiego co istnieje, może powinniśmy zwrócić uwagę, że te wszystkie szare i zwyczajne sytuacje, które spotykają nas na co dzień, są czymś zupełnie niezwykłym

- twierdzi Jacek Sienkiewicz.

Teledysk do ich utworu miał premierę 6 listopada, a już ma ponad 1,5 mln odtworzeń na YouTube. Wiadomo, że za jego scenariusz i reżyserię odpowiadała sama Kasia.


Piotr Lato i Karolina Charko w utworze Beyonce "Daddy Lessons". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
62
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0