Gwiazdy

Kwarantanna według Urszuli Dudziak. Jak gwiazda spędza czas na Podlasiu? [TYLKO U NAS]

Gwiazdy

Kwarantanna według Urszuli Dudziak. Jak gwiazda spędza czas na Podlasiu? [TYLKO U NAS]

Urszula Dudziak to światowej sławy polska wokalistka i kompozytorka jazzowa. Artystka przebywa aktualnie na Podlasiu, gdzie spędza czas w gronie swoich bliskich. Zobacz, jak wygląda kwarantanna w wykonaniu Urszuli Dudziak.

Dom na Podlasiu

Wybitna wokalistka jazzowa Urszula Dudziak przebywa obecnie wraz z partnerem, córką i gromadką pupili w swoim wiejskim domu na Podlasiu.

Emigrowałam z Warszawy z córką Miką i Bogusiem, który mnie teraz filmuje. Staramy się tutaj przetrwać, przeczekać trudny dla nas wszystkich czas. Robimy, co możemy, żeby go sobie umilić 

– wyznała Urszula Dudziak.

Artystka bardzo aktywnie spędza swój czas: gra w ping ponga, ćwiczy talię osy z hula hopem i gotuje bomby kaloryczne. W wolnych chwilach podziwia piękne widoki, spędza czasu na świeżym powietrzu oraz śpiewa na tarasie.

Kim jest Urszula Dudziak?

Urszula Dudziak urodziła się w 1943 roku w Straconce, obecnej dzielnicy Bielska-Białej. Już jako dziecko uczyła się gry na fortepianie, a jazzem zainteresowała się w szkole średniej. Na scenie zadebiutowała w 1958 roku. 

W czasie swojej kariery nagrała ponad 50 albumów i współpracowała z takimi gwiazdami jak: Sting, Lester Bowie, Bobby McFerrin, Branford Marsalis, Adam Makowicz, Michał Urbaniak, czy Krzysztof Komeda. Gościła również na wielu imprezach muzycznych i prestiżowych festiwalach jazzowych na całym świecie. Lubi jogę i tenis. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Joanna Krupa o pandemii: "Nie martwię się o siebie, tylko o ludzi, że stracą pracę i członków rodziny"

Walka o figurę czasie kwarantanny? Ewa Chodakowska proponuje 14-dniową metamorfozę bez wychodzenia z domu

Ania Rusowicz podczas kwarantanny. „Na pewno, kiedy przebudzimy się z tego letargu, zastaniemy nową rzeczywistość”

Co sądzisz o tym artykule?
90
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0