Gwiazdy

Kuzyn Pharrella Williamsa zastrzelony przez policję. "Był światłem, kimś kto zawsze żył dla innych"

pharell.jpg

pharell.jpg

Gwiazdy

Kuzyn Pharrella Williamsa zastrzelony przez policję. "Był światłem, kimś kto zawsze żył dla innych"

pharell.jpg

pharell.jpg

Donovon Wayne Lynch, 25-letni krewny znanego muzyka Pharrella Williamsa pod koniec marca został zastrzelony przez policjanta. Artysta domaga się przeprowadzenia niezależnego śledztwa w sprawie śmierci kuzyna.

Kuzyn Pharrella Williamsa zastrzelony przez policjanta

Policja w Virginia Beach (Wirginia) pod koniec marca otrzymała zawiadomienie o strzelaninie. Po dotarciu na miejsce funkcjonariusze otworzyli ogień do jedno z napastników, który miał "wymachiwać bronią". Okazało się, że zastrzelony przez jednego z policjantów mężczyzna to 25-letni Donovon Lynch, kuzyn znanego muzyka Pharrella Williamsa.

Funkcjonariusze, na późniejszej konferencji prasowej przyznali, że policjant, który oddał strzał miał przy mundurze kamerę, ale z jakiegoś powodu była ona wyłączona i nie zarejestrowała zdarzenia. Co ciekawe, niedziałającą kamerę miał również drugi z policjantów, który był światkiem śmiertelnego postrzelenia. Służby dodały, że nie są w stanie stwierdzić, czy broń zabezpieczona na miejscu zdarzenia faktycznie należała do zmarłego.

Niezależne śledztwo

Mimo, że policja prowadzi już wewnętrzne dochodzenie w sprawie strzelaniny, to kuzyn zmarłego mężczyzny, piosenkarz i producent muzyczny Pharrell Williams domaga się przeprowadzenia niezależnego śledztwa federalnego.

- Jest wiele pytań bez odpowiedzi - podkreślił Pharrell w swoim wpisie na Instagramie. - Był światłem, kimś kto zawsze żył dla innych. Niezwykle ważne jest, by moja rodzina i rodziny innych ofiar miały przejrzystość, szczerość i sprawiedliwość na jakie zasługują - dodał muzyk.

Pharrell Williams rusza z marką kosmetyków. 47-latek zadziwia wszystkich swoim młodym wyglądem

Cover Video/x-news

Zobacz także:

Zmarła twórczyni "Na Wspólnej" i "Listów do M. 2", miała 46 lat. "Mimo toczonej walki, dała z siebie wszystko"

Jego głośniki zachwycają cały świat, a życiowa historia przypomina amerykański sen. Co obecnie robi Andrzej Lipiński?

Aktor "Na Wspólnej" walczy z chorobą. Rodzina zorganizowała zbiórkę. "Leczenie przekracza nasze możliwości finansowe"

Źródło: BBC |
Co sądzisz o tym artykule?
78
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0