Gwiazdy

Kulisy żartów na Prima Aprilis. Hładki, Dereszowska i szalone siostry... oszukali was!

Gwiazdy

Kulisy żartów na Prima Aprilis. Hładki, Dereszowska i szalone siostry... oszukali was!

Anna Dereszowska, Mateusz Hładki, Marek Kościkiewicz i Robert Chojnacki, oraz siostry: siostra Tymka, siostra Eliza, siostra Gracja i siostra Paula. Okazuje się, że informacje, które podaliśmy wczoraj w Dzień Dobry TVN, były... nieprawdą! Wszystko w związku z wczorajszym Prima Aprilis!

Więcej: Dorota Szelągowska schudła po ciąży 20 kilogramów. Zdradziła swój sekret!


Anna Dereszowska była bohaterką naszej prima aprilisowej wkrętki, w której udawała rzeźbiarkę, która przygotowuje się do swojej wystawy.

Najtrudniejsze było chyba to, żeby wiarygodnie wypaść i opowiedzieć przekonująco o technice, którą się posługuję - mówiła Anna Dereszowska.

Anna Dereszowska przyznała, że to chyba największa wkrętka w jej życiu! Co ciekawe, po żarcie Gwiazda otrzymała wiele wiadomości, wiele osób jej gratulowało, a niektórzy przysyłali jej nawet fachowe rady rzeźbiarskie!

Marek Kościkiewicz i Robert Chojnacki z zespołem razem z siostrami Dominikankami ( znane z nagrania, w którym „chodzą jak pingwiny”) – udawali na antenie, że kręcą razem teledysk i wybierają się w trasę koncertową po klasztorach z utworem „Jak statki na niebie”.

Nawet nasze zgromadzenie dało się wkręcić i na głównej stronie nas umieściło! - powiedziały siostry.

Mateusz Hładki udawał, że staruje w zawodach kulturystycznych we wrześniu i bierze udział w Ameryka Express.


Daliście się nabrać na nasze żarty?


Więcej:

Zobacz film: Jak Anna Dereszowska została rzeźbiarką?

Co sądzisz o tym artykule?
2
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0