Styl Życia

Kuchnie z całego świata. Czas na francuskie smaki

mat. prasowe

Styl Życia

Kuchnie z całego świata. Czas na francuskie smaki

mat. prasowe

Bardzo charakterystyczna, wykwintna, teraz może być na wyciągniecie ręki. Kuchnia francuska jest uwielbiana na całym świecie. Skosztuj wyjątkowych produktów dostępnych w sklepach Biedronka i przekonaj się, czy zachwyci także Ciebie. 

Różne smaki

Oprócz niezwykłej historii, pięknych miejsc i wspaniałych zabytków, tym, co często przyciąga nas do innych krajów, jest ich tradycja kulinarna. Wyjątkowe potrawy oraz niepowtarzalne smaki i aromaty, które poznajemy, są idealnym dopełnieniem poznawania regionu. Od kilku miesięcy podróżowanie jest niestety utrudnione. A co, gdyby smaki z różnych zakątków świata mieć na wyciągnięcie ręki? Dzisiaj jest to możliwe. To wszystko za sprawą sieci Biedronka i jej cyklicznych akcji kulinarnych "Czas na".

Świat smaków bez granic

Biedronka chce przybliżać mieszkańcom Polski produkty z kuchni z całego świata – najwyższej jakości i w przystępnych cenach. Świat smaków nie musi mieć granic, a produkty z różnych zakątków globu mają być dostępne dla każdego. Stąd pomysł na cykliczne akcje kulinarne. To okazja do poznania autentycznych wyrobów, wyprodukowanych w kraju ich pochodzenia.

wędliny

mat. prasowe

Czas na Francję

Tym razem Biedronka zabiera nas w podróż do Francji. Już 15 października startuje akcja "Czas na Francję", czyli oferta specjalna, która m.in. przybliża francuskie smaki. Dzięki produktom dostępnym w sklepach sieci Biedronka na chwilę możecie przenieść się do Paryża i jeść tak, jak mieszkaniec tego pięknego miasta. 

Dzień zacznijcie na słodko  od pysznego, świeżego pieczywa z francuskimi dżemami i konfiturami.

W ofercie Biedronki znajdziecie także oryginalne sery i wędliny marki Délice Gaulois, które idealnie sprawdzą się na przystawkę przed wykwintnym obiadem. A jeżeli o obiedzie mowa - kaczka, świeże mięsa i mule sprawią, że przeniesiecie się na chwilę do małej, francuskiej knajpki. 

Obowiązkowym punktem jest deser. Tradycyjny crème brûlée, a może kruche ciasteczka? Wybór należy do was.

Więcej informacji/inspiracji znajdziecie w folderze CZAS NA FRANCJĘ oraz w sklepach Biedronka i na stronie biedronka.pl.

Francja

mat.prasowe

Zobacz też:

Pyszne grzanki i zapiekanki. Przepisy Darii Ładochy

Idealne risotto naprawdę istnieje. Poznaj przepisy Ani Starmach

Szybkie i proste zapiekanki według przepisów Matteo Brunetti 


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
51
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0