Gwiazdy

Projekt Lady. Liubov Miruk wygrała 4. edycję programu! 

Wielki finał programu Projekt Lady. Decyzją rady mentorów Projektu Lady zwyciężczynią czwartej edycji programu została Liubov Miruk: 'Będę przez całe życie iść jak dama'! 

Liubov Miruk wygrywa Projekt Lady 4!

Główną nagrodę w programie Projekt Lady: 3-miesięczne stypendium w szkole językowej w Oxfordzie zdobyła Liubov Miruk. 

Liubov Miruk:

Nagrodę, którą dostałam i szansę wykorzystam i będę przez całe życie iść jak dama 

Zobacz też: "Proszę państwa, oto George!" Rozenek ma nowego psa

O zwycięstwo walczyły Liubov, Agata oraz Dominika

Trzy uczestniczki: Liubov, Agata oraz Dominika otrzymają wsparcie w tych szczególnych chwilach. Odwiedzą je zwyciężczynie dotychczasowych edycji i będą im towarzyszyć do samego końca programu. Będą im służyć pomocą, wsparciem i doświadczeniem.

Kto wygra Projekt Lady?

Zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Jak będzie wyglądał finał Projekt Lady?

W kwestiach kreacji na galę finałową pomoże im Małgorzata Rozenek-Majdan. Zabierze je do atelier jednej z czołowych polskich projektantek. Elegancja, pełna klasa i kobiecość – taki wizerunek pomoże im osiągnąć Viola Piekut. Czy wybory uczestniczek będą zgadzały się z sugestiami Małgosi i projektantki?

Podsumowaniem ich metamorfoz w „Projekcie Lady” będą szczere rozmowy z Tatianą.

Na galę finałową przyjadą eksperci biorący udział w tej edycji, rodziny, uczestniczki z obecnej edycji oraz poprzednich sezonów, a także mnóstwo gości zaprzyjaźnionych z „Projektem Lady”.

Wielki finał 4. edycji już 5 sierpnia, o godz. 21.30 w TVN!

To był wspaniały i wzruszający sezon. Dziewczyny dały z siebie wszystko, nie odpuściły ani na minutę - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Dziewczyny opowiedziały o tym, jak wyglądał ich początek w programie:

Każda z nas miała wyboistą drogę. Ja na przykład byłam mocno nieokrzesana - powiedziała Dominika Wiącek.
Ja do programu trafiłam jako wulgarna chłopczyca - powiedziała Agata.
Ja nie wiedziałam, czy dam radę. Chciałam się wycofać w jednym momencie (...) Ja na przykład miałam problemy i nadal mam, kiedy mówię o moim dzieciństwie - powiedziała Liubov.

Kto wygra Projekt Lady? Oto trzy finalistki

AGATA MIELCARZ, 19 LAT, BRATKÓW

Agresywna chłopczyca. Mocno zamknięta w sobie i przepełniona złością, szybko się denerwuje. Bardzo zależy jej na akceptacji grupy, dlatego często wpada w tarapaty. Dużo imprezuje, ma problem ze swoją kobiecością. Zachowuje i ubiera się jak chłopak. Raz w życiu miała na sobie spódnicę. Jest wulgarna, zamknięta w sobie, agresywna.

Jej największą pasją i miłością jest piłka nożna – jednak przez krnąbrność i notoryczne bójki została wyrzucona z drużyny piłkarskiej. Z braku innych możliwości uczy się w technikum fryzjerskim.

Najstarsza z pięciorga rodzeństwa. Ma bardzo trudne relacje z mamą, którą z jednej strony podziwia, a z drugiej, kłóci się z nią bezustannie. Rodzeństwo, a zwłaszcza najmłodszy brat jest dla Agaty całym jej światem.

LIUBOV MIRUK, 23 LATA, BIELSKO-BIAŁA

Ukraińska księgowa, która przyjechała do Polski zwabiona perspektywami lepszego życia. Nie udało jej się znaleźć pracy w zawodzie i tańczy w klubach oraz z zespołem Disco Polo.

Liubov chce wydostać się z matni, w której się znalazła. Praca tancerki w dyskotece nie jest spełnieniem jej marzeń. Nie pozostaje też bez wpływu na jej związki i akceptację samej siebie. Wielokrotnie słyszała, że wygląda tanio, wulgarnie. Przez jej pracę, wygląd i zachowanie rozpadały się jej związki.

Jej matka ciężko pracowała, by zapewnić córkom byt. Ojciec alkoholik ma gromadę nieślubnych dzieci. Cała jej rodzina mieszka na Ukrainie, i Liubov jak może, stara się wspierać ich finansowo.

DOMINIKA WIĄCEK, 23 LATA, KIELCE

Na pierwszy rzut oka wesoła dziewczyna, ale w środku zmaga się z ogromnym brakiem czułości, bliskości i wiary w siebie. Mimo ciężkiego dzieciństwa Dominika jest bardzo pogodna. Pracuje jako kelnerka w hotelu.

Wychowywała się sama. Ojca nigdy nie poznała. Mama pracowała za granicą i nie miała możliwości zabierania ze sobą córki. Dominika trafiała pod opiekę różnych osób i nigdy nie poznała prawdziwego znaczenia słowa „dom". Przez całe swoje życie nie miała w nikim oparcia. Szukając ciepła i zaangażowania, błyskawicznie się zakochuje, zapominając w związkach o samej sobie. Po alkoholu puszczają jej całkowicie hamulce i zapomina o bożym świecie.

Więcej:

Zobacz film: Finalistki programu Projekt Lady, źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
60
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
06.08.2019
adam
swietna dziewczyna. ciesze sie, ze wygrala, wlozyla max.pracy aby sie zmienic. Bravo Liubov i powodzenia!