Gwiazdy

Projekt Lady. Liubov Miruk wygrała 4. edycję programu! 

Gwiazdy

Projekt Lady. Liubov Miruk wygrała 4. edycję programu! 

Wielki finał programu Projekt Lady. Decyzją rady mentorów Projektu Lady zwyciężczynią czwartej edycji programu została Liubov Miruk: 'Będę przez całe życie iść jak dama'! 

Liubov Miruk wygrywa Projekt Lady 4!

Główną nagrodę w programie Projekt Lady: 3-miesięczne stypendium w szkole językowej w Oxfordzie zdobyła Liubov Miruk. 

Liubov Miruk:

Nagrodę, którą dostałam i szansę wykorzystam i będę przez całe życie iść jak dama 

Zobacz też: "Proszę państwa, oto George!" Rozenek ma nowego psa

O zwycięstwo walczyły Liubov, Agata oraz Dominika

Trzy uczestniczki: Liubov, Agata oraz Dominika otrzymają wsparcie w tych szczególnych chwilach. Odwiedzą je zwyciężczynie dotychczasowych edycji i będą im towarzyszyć do samego końca programu. Będą im służyć pomocą, wsparciem i doświadczeniem.

Kto wygra Projekt Lady?

Zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Jak będzie wyglądał finał Projekt Lady?

W kwestiach kreacji na galę finałową pomoże im Małgorzata Rozenek-Majdan. Zabierze je do atelier jednej z czołowych polskich projektantek. Elegancja, pełna klasa i kobiecość – taki wizerunek pomoże im osiągnąć Viola Piekut. Czy wybory uczestniczek będą zgadzały się z sugestiami Małgosi i projektantki?

Podsumowaniem ich metamorfoz w „Projekcie Lady” będą szczere rozmowy z Tatianą.

Na galę finałową przyjadą eksperci biorący udział w tej edycji, rodziny, uczestniczki z obecnej edycji oraz poprzednich sezonów, a także mnóstwo gości zaprzyjaźnionych z „Projektem Lady”.

Wielki finał 4. edycji już 5 sierpnia, o godz. 21.30 w TVN!

To był wspaniały i wzruszający sezon. Dziewczyny dały z siebie wszystko, nie odpuściły ani na minutę - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Dziewczyny opowiedziały o tym, jak wyglądał ich początek w programie:

Każda z nas miała wyboistą drogę. Ja na przykład byłam mocno nieokrzesana - powiedziała Dominika Wiącek.
Ja do programu trafiłam jako wulgarna chłopczyca - powiedziała Agata.
Ja nie wiedziałam, czy dam radę. Chciałam się wycofać w jednym momencie (...) Ja na przykład miałam problemy i nadal mam, kiedy mówię o moim dzieciństwie - powiedziała Liubov.

Kto wygra Projekt Lady? Oto trzy finalistki

AGATA MIELCARZ, 19 LAT, BRATKÓW

Agresywna chłopczyca. Mocno zamknięta w sobie i przepełniona złością, szybko się denerwuje. Bardzo zależy jej na akceptacji grupy, dlatego często wpada w tarapaty. Dużo imprezuje, ma problem ze swoją kobiecością. Zachowuje i ubiera się jak chłopak. Raz w życiu miała na sobie spódnicę. Jest wulgarna, zamknięta w sobie, agresywna.

Jej największą pasją i miłością jest piłka nożna – jednak przez krnąbrność i notoryczne bójki została wyrzucona z drużyny piłkarskiej. Z braku innych możliwości uczy się w technikum fryzjerskim.

Najstarsza z pięciorga rodzeństwa. Ma bardzo trudne relacje z mamą, którą z jednej strony podziwia, a z drugiej, kłóci się z nią bezustannie. Rodzeństwo, a zwłaszcza najmłodszy brat jest dla Agaty całym jej światem.

LIUBOV MIRUK, 23 LATA, BIELSKO-BIAŁA

Ukraińska księgowa, która przyjechała do Polski zwabiona perspektywami lepszego życia. Nie udało jej się znaleźć pracy w zawodzie i tańczy w klubach oraz z zespołem Disco Polo.

Liubov chce wydostać się z matni, w której się znalazła. Praca tancerki w dyskotece nie jest spełnieniem jej marzeń. Nie pozostaje też bez wpływu na jej związki i akceptację samej siebie. Wielokrotnie słyszała, że wygląda tanio, wulgarnie. Przez jej pracę, wygląd i zachowanie rozpadały się jej związki.

Jej matka ciężko pracowała, by zapewnić córkom byt. Ojciec alkoholik ma gromadę nieślubnych dzieci. Cała jej rodzina mieszka na Ukrainie, i Liubov jak może, stara się wspierać ich finansowo.

DOMINIKA WIĄCEK, 23 LATA, KIELCE

Na pierwszy rzut oka wesoła dziewczyna, ale w środku zmaga się z ogromnym brakiem czułości, bliskości i wiary w siebie. Mimo ciężkiego dzieciństwa Dominika jest bardzo pogodna. Pracuje jako kelnerka w hotelu.

Wychowywała się sama. Ojca nigdy nie poznała. Mama pracowała za granicą i nie miała możliwości zabierania ze sobą córki. Dominika trafiała pod opiekę różnych osób i nigdy nie poznała prawdziwego znaczenia słowa „dom". Przez całe swoje życie nie miała w nikim oparcia. Szukając ciepła i zaangażowania, błyskawicznie się zakochuje, zapominając w związkach o samej sobie. Po alkoholu puszczają jej całkowicie hamulce i zapomina o bożym świecie.

Więcej:

Zobacz film: Finalistki programu Projekt Lady, źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
60
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
06.08.2019
adam
swietna dziewczyna. ciesze sie, ze wygrala, wlozyla max.pracy aby sie zmienic. Bravo Liubov i powodzenia!