Gwiazdy

Książę William z rodziną spotkali się z Davidem Attenborough. Biolog podarował pociechom księcia coś wyjątkowego

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Książę William z rodziną spotkali się z Davidem Attenborough. Biolog podarował pociechom księcia coś wyjątkowego

Dzień Dobry TVN

Życie brytyjskiej rodziny królewskiej od zawsze wzbudza ekscytację. Ostatnio Książę William, księżna Kate i trójka ich pociech spotkali się ze znanym biologiem (i gwiazdą Instagrama) Davidem Attenborough. Zdjęcia z wydarzenia obiegły cały świat. Sir David dał dzieciom książęcej pary wyjątkowy prezent. 

Spotkanie rodziny królewskiej z Davidem Attenborough

William, Kate i ich trzy pociechy: George, Charlotte i Louis spotkali się z Davidem Attenborough – nietuzinkową postacią, znaną w całej Wielkiej Brytanii. Sir David to znany biolog, który posiada tytuł szlachecki nadany mu w 1985 roku przez samą Królową Elżbietę. Jest twarzą stacji BBC i propagatorem mody na ekologię, a cztery dni temu zyskał także miano... gwiazdy Instagrama. Attenborough założył konto w aplikacji i w zaledwie trzy dni zebrał prawie czteromilionową publikę, dzięki czemu trafił do księgi rekordów Guinnessa. 

Prezent od Davida Attenborough dla wnucząt Królowej

Jak informuje brytyjska rodzina królewska, dzieci Williama i Kate są fanami ekologii i historii natury. Spotkanie z tak wyjątkową postacią jak sir David, było więc dla nich ogromnym przeżyciem. Tak jak i prezent, który od niego otrzymały - ząb rekina sprzed milionów lat. Ich radość wyraźnie dostrzec można na zdjęciach udostępnionych na oficjalnym profilu Kensington Royal na Instagramie. 

Książę i księżna Cambridge z przyjemnością dzielą się z nowymi fotografiami swojej rodziny z @DavidAttenborough. Zdjęcia zostały zrobione na początku tego tygodnia w ogrodach pałacu Kensington, po tym jak Książę i Sir David uczestniczyli w plenerowym pokazie nadchodzącego filmu fabularnego Sir Davida ?️ "David Attenborough: A Life On Our Planet"

- napisano pod zdjęciem. 

Kiedy się spotkali, Sir David dał księciu George'owi ząb od gigantycznego rekina ? którego naukowa nazwa to carcharocles megalodon "wielki ząb" (...) Sir David znalazł ząb na rodzinnych wakacjach na Malcie pod koniec lat 60-tych, osadzony w miękkim, żółtym wapieniu, który został położony w okresie miocenu około 23 milionów lat temu

- czytamy na profilu Kensington Palace. 

O czym się mówi w Londynie? Przegląd prasy Anny Senkary:

Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Reporter: Sandra Hajduk
Co sądzisz o tym artykule?
53
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0