Aranżacje wnętrz

Krzysztof Miruć - znany architekt udowadnia, że remont w jeden weekend jest możliwy

Aranżacje wnętrz

Krzysztof Miruć - znany architekt udowadnia, że remont w jeden weekend jest możliwy

Prawie każdy z nas lubi niespodzianki, a już szczególnie, gdy uczestniczy w nich architekt Krzysztof Miruć. Prowadzący HGTV razem z bohaterami programu "Weekendowa metamorfoza" przygotuje niezwykły prezent dla ich najbliższych. Na początku weźmie na warsztat salon Danusi. – To jest wyjątkowy odcinek, oparty na przyjaźni – powiedział.

"Weekendowa metamorfoza" to program, w którym Krzysztof Miruć w zaledwie trzy dni przeprowadza remont wybranego pomieszczenia, ale w tajemnicy przed jego właścicielem.

Bawię się w detektywa od wnętrz, muszę wejść do mieszkania, zobaczyć wnętrze i dowiedzieć się jak najwięcej o jego właścicielu, potem skonfrontować to z osobą, która zgłasza się do naszego programu, a na koniec przeprowadzić remont

- wyjaśnił architekt.

Metamorfoza salonu

W pierwszym odcinku poznamy Joannę - kobieta wymyśli intrygę, dzięki której jej przyjaciółka Danusia wyjedzie na weekend, opuszczając swoje potrzebujące remontu mieszkanie. Mało tego, bez wiedzy właścicielki zaprosi do niego Krzysztofa Mirucia z ekipą. Ich zadaniem będzie stworzyć z salonu przestrzeń, którą Danusia pokocha już na wejściu.

Pomagamy też zmienić kuchnię

- zdradził Krzysztof.

W metamorfozie pomogą architektowi: jego prawa ręka Ania, dekoratorka wnętrz Magda, Roland, który zajmuje się scenografią, stolarz Emil i dwie ekspresowe ekipy remontowe. Ta grupa już niejednokrotnie udowodniła, że razem potrafi zdziałać cuda i przygotować najlepsze niespodzianki na świecie.

Mam fantastyczny zespół przyjaciół z którymi pracuję, a w przyjaźni siła

- pochwalił się architekt.

Emisja odcinka

Premiera pierwszego odcinka "Weekendowej metamorfozy" już dzisiaj wieczorem (tj. 28 marca br. o 22.00) na kanale HGTV Home&Garden.

>>> Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
77
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0