Horoskop

Królewski Księżyc. Co wróży jedna z największych pełni roku?

Drzewo na tle pełni Księżyca

SARAYUT_TANERUS/ Getty Images

Horoskop

Królewski Księżyc. Co wróży jedna z największych pełni roku?

Drzewo na tle pełni Księżyca

SARAYUT_TANERUS/ Getty Images

Przed nami pełnia Księżyca w znaku zodiakalnego króla, czyli w fazie Lwa. Każda pełnia niesie jednak ze sobą pewną charakterystyczną i niepowtarzalną wibrację, oraz wywołuje określony klimat, który sprzyja pewnym zamiarom, a inne utrudnia. Czego możemy się spodziewać po najbliższej pełni? Dla których znaków zodiaku będzie korzystna? 

Jak w każdym miesiącu, mamy do czynienia z ukazaniem się pełnej tarczy naszego naturalnego satelity, czyli innymi słowy z pełnią Księżyca.Cykle Srebrnego Globu wywołują energetyczne spadki i wzrosty w naszych organizmach, zmieniają nastrój, regulują gospodarkę wodną w organizmie i mają wpływ na dziesiątki innych parametrów.

Królewski Księżyc - pełnia 9 lutego

Będzie to czas wypełniony energią ognia, przesycony sprawami miłości i partnerstwa. Będziemy chcieli walczyć o swoje prawo do uwagi, flirtować oraz prezentować się z jak najlepszej strony. Faza Lwa jest związana z twórczością, artyzmem, kreatywnością i jasnym wyrażaniem swoich potrzeb i pragnień w iście królewski sposób. Znak, w którym będzie się odbywać pełnia to w kwintesencja pozytywnej i energetycznej roli ognia w naszym życiu. Dlatego to właśnie teraz ośmielimy się podjąć kroki i działania, których się do tej pory obawialiśmy

Jaka jest lutowa pełnia?

Pełnia uściśli się dziewiątego lutego, w niedzielę rano o godzinie 8.33 i będzie mieć miejsce w dwudziestym stopniu znaku Lwa. Co prawda według tradycji ludowych, lutowa Pełnia zwana jest Śnieżnym bądź Głodnym Księżycem, z uwagi na występowanie w tym okresie największych mrozów w roku i braki w spiżarni, ale na szczęście teraz układy na niebie złagodzą ten negatywny wydźwięk. Nasi przodkowie zazwyczaj borykali się w tym czasie z ogromnym niedoborem pożywienia oraz sowitymi opadami białego puchu, który zamykał ich w domostwach. Co prawda teraz nadmiar śniegu Nam nie grozi, ale możemy liczyć na to, że właśnie w tym tygodniu nieco przyprószy. Pełnia Księżyca w Lwie będzie podnosić ciśnienie prawie wszystkim, ale osoby które na co dzień mają kłopoty krążeniowe i wieńcowe, powinny szczególnie na siebie uważać i nie lekceważyć bólu w klatce piersiowej.

Co przyniesie pełnia? Komu miłość, komu gniew? 

Najwięcej otrzymają z nadchodzącej, królewskiej Pełni znaki należące do trygonu ognia, czyli Barany, Strzelce oraz oczywiście główni bohaterowie układów na niebie, czyli Lwy.

To właśnie wam będą teraz dane bonusowe bilety na niezapomniane występy. Otrzymacie również dodatkowy zastrzyk energii i pozytywnego nastawienia do życia. Żywioł ognia zasilony Pełnią Księżyca będzie szaleć, bawić się i nie pomny jeszcze wczorajszych dolegliwości, dokazywać bez umiaru. Magnetyzmem, wdziękiem i seksapilem będą emanować Bliźnięta i WagiPamiętajmy jednak, że igrając z ogniem możemy się poparzyć. Na wybuchy gniewu, zazdrość, złość i niezbyt przyjemne wydarzenia muszą uważać osoby urodzone w znaku Skorpiona i Byka.

Niespodzianki od losu i ogromne zdziwienie Pełnia ześle Wodnikom i Koziorożcom. Niezbyt dobrze w rozbawionym towarzystwie mogą się czuć osłabione Ryby i Panny. Raki na przekór sobie i swoim zamierzeniom wyjdą z domu i będzie to strzał w dziesiątkę. Podopiecznym Srebrnego Globu ta pełnia doda optymizmu i odwagi, którą korzystnie przekują na coś wartego zachodu.

Pełnia Księżyca - komu przyniesie szczęście? 

Lutowa pełnia Księżyca to wyjątkowo korzystny czas dla twórców, artystów, muzyków i pisarzy. Nadchodzące układy na niebie natchną artystów do stworzenia wyjątkowo pięknych i ekspresyjnych dzieł. Nawet Ci z nas, którzy na co dzień nie zajmują się sztuką, mogą poczuć przypływ weny i coś dosłownie i w przenośni... zmalować. Pełnia Księżyca w znaku Lwa pozwoli wreszcie puścić hamulce, rozprężyć się i zacząć cieszyć życiem. Zgodnie z cechami charakterystycznymi dla tej fazy możemy pozwolić sobie na nieco więcej niż zakładaliśmy. Towary luksusowe oraz wykwintne miejsca i restauracje będą miały gigantyczne wzięcie. Dlatego portfel w ten weekend może mocno schudnąć, ale za to jaka będzie zabawa! W myśl zasady zastaw się, a postaw się, będzie wesoło i intensywnie. Może niektórym nawet za bardzo, bo po niedzieli usłyszymy o niejednym ekscesie popełnionym w nieprzytomnym stanie umysłu. Ułańska fantazja jak najbardziej wskazana, ale ze szczyptą rozsądku.

Twórczej i kreatywnej Pełni w Lwie życzy Czytelnikom Astrolog Merkurja

Zobacz też:

Chiński Nowy Rok. Jak przyciągnąć miłość, bogactwo i sukces w roku metalowego szczura?

O czym mówią nam sny? Specjalista: „Sny prognozują przyszłość”

Horoskop Merkurji na 2020 rok. Jesteś wśród znaków, którym będzie sprzyjało szczęście?

Co sądzisz o tym artykule?
92
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0