Dzień Dobry Extra

Kotlet prezesa wjechał do studia DDTVN

Robert Stockinger wybrał się do barku, gdzie od niedawna stołuje się prezes Kaczyński. Okazuje się, że Jarosław Kaczyński upodobał sobie szczególnie kotleta schabowego. Przygotowuje go pani Halina.

 Z jakimi dodatkami prezes lubi jadać kotleta schabowego? W czym tkwi sekret kotletów, które pokochał prezes?

Źródło: Dzień Dobry TVN |
Co sądzisz o tym artykule?
0
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
07.12.2018
mydło
Dla czego dziwna justyna która prowadzi Fakty o 19, robi przed kamerą emocjonalne oczy i inne dziwne tiki ? Czemu nie wejdzie na stół Faktów ? Miałaby większe pole do popisu . Skoro dbacie o nas widzów to czemu lekceważycie nas widzów ? Prosimy o odp. Na prawdę jesteście sztabem am, tzn ekspertów ?
07.12.2018
widz
Dbacie o nas widzów czy o zyski z KŁAMLIWYCH REKLAM ? Bo przecież dzięki widzom zarabiacie na KŁAMLIWYCH REKLAMACH . Reklamy to medialne kłamstwo. Dla czego propagujecie MEDIALNE KŁAMSTWO ? Dla czego lekceważycie komentarze ? Prosimy o odp.
07.12.2018
pachnidło
W związku z tym że celowo blokujecie emaile widzów, więc piszemy tu: dla czego bartek kiwak dziwak, cnotliwy, tęczowy tak bardzo mocno z podnieceniem omawia pogodę ? Inne pogodynki omawiają normalnie. Kiwak dziwak jako jedyny zachowuję się jak tęczowy facet. Kiedy w końcu będzie umalowany jak tęczowy facet bo przecież dbacie o nas widzów , tak ?