Aranżacje wnętrz

Pokaż nam swoje mieszkanie i wygraj 30 tysięcy złotych!

Para bawi się z psem w mieszkaniu

Fot. Porta

Aranżacje wnętrz

Pokaż nam swoje mieszkanie i wygraj 30 tysięcy złotych!

Para bawi się z psem w mieszkaniu

Fot. Porta

Lubisz aranżować wnętrza? Pokaż nam swoje mieszkanie i wygraj nawet 30 000 złotych oraz tytuł "Mieszkanie Roku by PORTA". Jak wziąć udział w akcji O!Twórz Mieszkanie? Wszystkie informacje znajdziesz poniżej.

Designerskie meble i dodatki, aktualne trendy oraz inspiracje czerpane z blogów i popularnych programów wnętrzarskich – właśnie tak dziś wyglądają mieszkania Polaków. Jeśli uwielbiasz bawić się designem, aranżujesz swoją przestrzeń w nietuzinkowy sposób i chcesz się tym pochwalić, jesteś w odpowiednim miejscu! Porta ogłasza konkurs na najpiękniejsze i najciekawsze mieszkanie - O!Twórz Mieszkanie.

przycisk konkursowy

fot.Porta

Zdjęcia Twojego mieszkania, które przyślesz, nie muszą być idealne, nie oczekujemy fotografii jak z katalogu. Chcemy zobaczyć, jak mieszkasz naprawdę. Pokaż nam, że Twoje cztery kąty mają duszę i charakter. Przedstaw nam swoją historię. Udowodnij, że mieszkanie to nie tylko cztery ściany, drzwi i meble, ale także ludzie i ich życie codzienne. To oni tworzą prawdziwy dom.

Nagrody w konkursie "O!Twórz mieszkanie"

W konkursie O!Twórz Mieszkanie przyznanych zostanie w sumie 13 nagród: trzy nagrody główne i dziesięć dodatkowych.

Nagroda główna: 30.000 PLN + tytuł „Mieszkanie Roku by PORTA

Drugie miejsce: 15 000 PLN (bony homebook.pl)

Trzecie miejsce: 5000 PLN (bony homebook.pl)

Przyznanych zostanie również 10 nagród dodatkowych po 1000 PLN (bony homebook.pl)

>>>Zobacz też: Jak wyczarować piękne wnętrze w 10 minut? Inspiracje do twojego mieszkania

Jak wziąć udział w konkursie?

Akcja "O!Twórz mieszkanie" wystartowała w piątek 11 stycznia 2019 r. Zasady uczestnictwa są bardzo proste. Poprzez formularz dostępny na stronie otworzmieszkanie.pl wyślij zdjęcia mieszkania oraz opisz jego wystrój, proces urządzania, a także swoją historię. Na przesłanych zdjęciach pochwal się swoimi pomysłami, doświadczeniami remontowymi i ich efektami. Liczy się nie tylko sam wystrój, ale i dusza mieszkania oraz jego mieszkańcy.

Czas nadsyłania zgłoszeń mija 28 lutego 2019 r. 

Konkurs O!Twórz mieszkanie

Fot. Porta

Podczas obrad jury wyłoni zwycięzcę i zdecyduje, które zgłoszenie otrzyma tytuł "Mieszkanie Roku by PORTA". Wszystkich finalistów poznamy 29 marca.

Jury konkursu

W jury oceniającym nadesłane zdjęcia zasiadają prawdziwe pasjonatki i ekspertki z zakresu designu:

Anna Poprawska – Brand & Product Marketing Director Homebook.pl

Iwona Ławecka–Marczewska – redaktor naczelna magazynu „Dobre Wnętrze”

Beata Kwiatkowska i Asia Real - twórczynie jednego z najpopularniejszych blogów wnętrzarskich w Polsce MakeHomeEasier.Pl.

Organizatorzy szukają interesujących mieszkań, pełnych ciekawych rozwiązań z zakresu designu i architektury, a także wyjątkowych mieszkańców. 

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu znajdziesz w regulaminie O!Twórz Mieszkanie.

Głównym organizatorem akcji oraz fundatorem nagród jest PORTA DRZWI. Partnerami: Dzień Dobry TVN, magazyn Dobre Wnętrze, WP DOM i portal Homebook.pl. 

Konkurs O!Twórz mieszkanie

Fot. iStock
Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
9
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
11.01.2019
Malgoska Kaczynska
Prosze o zwiekszenie nagrody. W nastepnej edycji wezme w konkursie udzial, i wszystkim szczeki opadna. Mnie juz zaczynaja.