Gwiazdy

Koniec związku Blanki Lipińskiej i Barona. "To dla mnie bardzo trudny czas"

Gwiazdy

Koniec związku Blanki Lipińskiej i Barona. "To dla mnie bardzo trudny czas"

Blanka Lipińska i Baron tego lata byli jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie. Informacje o rozstaniu Lipińska potwierdziła w oświadczeniu przesłanym redakcji magazynu "Gala".

Lipińska i Baron byli razem kilka miesięcy

Para była razem zaledwie osiem miesięcy. Przez ten czas obydwoje chętnie dzielili się swoim szczęściem w mediach społecznościowym.

Potwierdzone plotki o rozstaniu 

Autorka "365 dni" przebywa aktualnie w Egipcie. Odpowiadając na pytania fanów na Instagramie, oznajmiła, że Baron nie towarzyszy jej na wakacjach. On natomiast odpisał, że każdy z nich potrzebuje czasu dla siebie.

Pojawiły się plotki na temat ich rozstania, a sama zainteresowana postanowiła na nie odpowiedzieć wysyłając oświadczenie do gazety, w którym wyjaśniła, że rozstali się z Baronem już kilka dni temu.

Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie

- czytamy w oświadczeniu dla "Gali"

Lubię się dzielić z ludźmi pozytywną energią, natomiast cierpienie chcę przeżywać tylko w otoczeniu przyjaciół. Niech każda osoba, która będzie chciała zabrać głos w tej sprawie (zwłaszcza dziennikarze) przypomni sobie jakie to uczucie, kiedy kończy się związek. Liczę, i Alek zapewne również, na odrobinę empatii z Waszej strony. Jest to mój jedyny oficjalny komentarz zarówno dla mediów, jak i dla osób obserwujących mnie w social mediach

- dodaje. 

Zobacz też:

Dlaczego Blanka Lipińska została pisarką: "Po prostu byłam z mężczyzną, który nie chciał uprawiać ze mną seksu, więc go sobie napisałam"

Blanka Lipińska opublikowała pierwsze zdjęcie z Baronem. "A teraz płoń internecie"

Gwiazdy na premierze filmu "365 dni". Blanka Lipińska: "Ostrza krytyki już lśnią"

Zobacz wideo: Blanka Lipińska – pisarka, która wie, czego pragną kobiety.

Źródło: Gala |
Co sądzisz o tym artykule?
52
17
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
07.10.2020
Ewita
Związek dwóch osób publicznych NIE MUSI BYĆ siłą rzeczy, sprawą medialną. Jeśli się robi ze swojego zycia jedno wielkie instastories, to samemu wywołuje się sensację.
06.10.2020
Asha
Nie dziwi nic...