Styl Życia

Komfort, wygoda i funkcjonalność. Pani Gażdżet poleca: mini dekoder dla całej rodziny

Styl Życia

Komfort, wygoda i funkcjonalność. Pani Gażdżet poleca: mini dekoder dla całej rodziny

Wybór odpowiedniego sprzętu RTV to nie lada wyzwanie. Wie o tym doskonale Anna Nowak-Ibisz, która specjalnie dla milionów Polaków testuje i ocenia najnowsze gadżety pojawiające się na rynku. Tym razem sprawdziła, jaki dekoder będzie najlepszy dla rodzin i par. 

Dekoder dla całej rodziny

Niewielki, dający wiele możliwości i niezwykle funkcjonalny. Poszukujesz dekodera, który będzie miał te wszystkie zalety? Dobrze trafiłeś. Anna Nowak-Ibisz, znana jako "Pani Gadżet" w programie "Patent na dom" postanowiła przetestować najnowszy sprzęt firmy UPC. Jak działa rewolucyjny dekoder 4k TV BOX? Przede wszystkim każdemu domownikowi daje możliwość oglądania ulubionych filmów, seriali i programów.

Jeżeli ściągniesz aplikację, to każdy z was może mieć swój spersonalizowany profil i każdy z was może oglądać co innego

- zaznaczyła ekspertka.

Jak to dokładnie działa? To bardzo proste. Każdy pobiera na swój smartfon aplikację i tworzy swój, spersonalizowany profil. Wybiera ulubione programy, które przechowywane są w chmurze. Co ciekawe, możemy rozpocząć oglądanie ulubionego filmu, czy serialu na telewizorze, a dokończyć na telefonie.

Opcja dla każdego

Dekoder UPC 4k TV BOX to jednak nie tylko funkcjonalność, ale także wygoda, którą zapewnia wybieranie głosowe. - Jeżeli wciśniesz przycisk, będziesz mógł wybierać co będziesz chciał z kanapy – powiedziała Anna Nowak-Ibisz. I faktycznie, miała rację. Siedzimy wygodnie pod kocykiem, klikamy na przycisk "wybieranie głosowe", wypowiadamy komendę, a na ekranie wyświetla się pożądany program.

Niewielki dekoder, wielkie możliwości

Anna Nowak-Ibisz zwróciła uwagę na kolejny, ważny aspekt dekodera UPC 4k TV BOX. Sprzęt ma zaledwie 80mm, co oznacza, że idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu. Jest niewielki, ale ma wielkie możliwości. Wybieranie głosowe, personalizacja, a także troska o środowisko. Dekoder zużywa niewiele energii i w 35% zbudowany jest z materiałów pochodzących z recyklingu, a do tego nie jest pakowany w plastik.

Zobacz też:

Polacy kochają gry komputerowe. "Generujemy prawie 600 mln euro przychodu"

Jak dbać o baterię w telefonie? Informacje i rady dotyczące baterii w telefonie

Jak wspierać rozwój dziecka? "Już 5-latki są diagnozowane z depresją, ponieważ mają tak dużo obowiązków" 


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
86
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0