Newsy

Kinsey Wolanski trafiła do aresztu. Chciała przerwać finał Copa America

naga kobieta na boisku

instagram/vitalyzdtv

Newsy

Kinsey Wolanski trafiła do aresztu. Chciała przerwać finał Copa America

naga kobieta na boisku

instagram/vitalyzdtv

Kinsey Wolanski znów to chciała zrobić! Amerykańska modelka i Instragramerka chciała wbiec na murawę podczas finału Copa America. Tym razem jej się nie udało - Kinsey została złapana przez ochroniarzy i trafiła do aresztu. Wszystko zrelacjonowała na swoim Instagramie.

Zobacz też: Kinsey Wolanski - kim jest kobieta, która wbiegła na murawę podczas finału Ligi Mistrzów?


Kinsey Wolanski znów to chciała zrobić! Modelka i Instagramerka ze Stanów chciała wbiec na murawę podczas finału Copa America. Jej sprytny plan został jednak udaremniony. Ochroniarze zareagowali i w odpowiednim momencie złapali Kinsey i jej chłopaka - prankstera Vitalija Zdorovezkiego.

Przypomnijmy, Kinsey Wolanski już wcześniej udało się wykonać jej plan. Kinsey w trakcie pierwszej połowy finału Ligi Mistrzów wbiegła na boisko w skąpym czarnym body i sędzia zmuszony był przerwać mecz z powodu tego dziwnego zdarzenia.


Więcej: Magdalena Cielecka topless na okładce „ELLE”


Kara dla Kinsey Wolanski

Kinsey Wolanski za swoje zachowanie została ukarana - musiała zapłacić 15 tysięcy Euro - 5 tys. Euro zostało na nią nałożone przez UEFA, a dodatkowe 10 tys. Euro mandatu Kinsey otrzymała od policji za reklamowanie strony internetowej z materiałami dla dorosłych - chodzi o serwis dla dorosłych, którego właścicielem jest jej chłopak Vitalij. Kinsey miała na swoim body nazwę tego serwisu.


Więcej: Martyna Wojciechowska topless na basenie "Nowe doświadczenie, pełen relaks!"

Zobacz film: Modelka, która przerwała finał Ligi Mistrzów: Piłkarze Liverpoolu próbowali ze mną flirtować, wysyłali mi serduszka w prywatnych wiadomościach, źródło: X-News

Co sądzisz o tym artykule?
54
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0