Gwiazdy

Kim Kardashian świętowała 40. urodziny. Amerykanie ostro skrytykowali jej zachowanie 

Gwiazdy

Kim Kardashian świętowała 40. urodziny. Amerykanie ostro skrytykowali jej zachowanie 

Choć 40. urodziny Kim Kardashian były 21 października, to media wciąż rozpisują się na ich temat. I mają ku temu powód. W programie Basia Pasek wyjaśniła, co oburzyło Amerykanów, którzy nie szczędzili w słowach. 

Kim Kardashian na bieżąco w mediach społecznościowych relacjonowała obchody 40. urodzin. Opublikowała dziesiątki wpisów, pokazujących jak świetnie się bawi z rodziną i znajomymi. Swoich gości zabrała na prywatną wyspę, na której dosłownie zapomnieli o życiu w dobie pandemii. 

"Ludzie chorują, umierają, a oni sobie imprezują" 

Kulisy urodzin celebrytki przybliżyła w programie Basia Pasek. 

Kim Kardashian zorganizowała urodziny tak na bogato. To nie była jedna impreza, tylko ponad 7 dni wielkiej fiesty ze swoimi znajomymi. Echa po tym nie gasną, ponieważ Ameryka jest zszokowana, że w trakcie pandemii można robić takie rzeczy. Ludzie chorują, umierają, a oni sobie imprezują 

- wyjaśniła nasza dziennikarka.

Urodziny Kim Kardashian w dobie pandemii

Pomimo stanu epidemicznego lista gości u Kim Kardashian była naprawdę długa. Pojawili się m.in. Kris Jenner, Kendall Jenner, Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian, Scott Disick, Tristan Thompson oraz wiele innych osób związanych z klanem Kardashianów. Choć Ameryka należy do czołówki, jeśli chodzi o wzrost zakażeń koronawirusem, to o dystansie społecznym na urodzinach Kim można było zapomnieć. Wystarczy tylko spojrzeć na zdjęcie zamieszczone na jej profilu na Instagramie. 

Co prawda była to prywatna wyspa, więc w jakiś sposób można to tłumaczyć, ale Ameryka mimo wszystko jest oburzona tym przekazem. Kim Kardashian odniosła się do sprawy i skomentowała, że teraz sobie uświadomiła, jaka jest uprzywilejowana 

- podsumowała Basia Pasek. 

Kim Kardashian - celebrytka

Kim Kardashian urodziła się 21 października 1980 roku, jest córką Kris Jenner i Roberta Kardashiana. Sławę zyskała przede wszystkim za sprawą programu "Z kamerą u Kardashianów", w którym występowała wraz ze swoją rodziną. Kim ma dwie siostry: Kourtney i Khloé oraz brata Roberta. Oprócz tego ma jeszcze przyrodnie siostry: Kendall Jenner i Kylie Jenner. Na tym nie koniec, bo posiada również przybrane rodzeństwo:  Burtona Jennera, Brandona Jennera i Brody'ego Jennera i Casey Jenner. W 2014 roku poślubiła amerykańskiego rapera Kanye Westa, z którym ma dzieci. 

Zobacz też:

Joanna Krupa świętuje pierwsze urodziny Ashy. "Marzyłam o Tobie przez 41 lat"

Sonia Bohosiewicz i jej muzyczny debiut "Robimy teledysk do mojej płyty, która ukaże się lada chwila"

Antek Królikowski i Joanna Opozda spędzają romantyczne chwile na kanapie. Fan: "Zazdroszczę" 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
75
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0