Gwiazdy

Co się stało z Mają Kraft czyli "polską Britney Spears"? Po 18 latach jest nie do poznania!

Gwiazdy

Co się stało z Mają Kraft czyli "polską Britney Spears"? Po 18 latach jest nie do poznania!

Maja Kraft, właściwie Natalia Gryczyńska, to polska piosenkarka popowa, którą niegdyś nazywano "polską Britney Spears". Maja szybko pojawiła się na polskiej scenie muzycznej, i jeszcze szybciej... zniknęła. Co się teraz dzieje z Mają Kraft?Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Więcej: Ile ważą polskie gwiazdy? Siwiec, Wieniawa, Warnke zdradziły nam ten sekret!


Maja Kraft, właściwie Natalia Gryczyńska, urodziła się w Poznaniu w 1983 roku. Piosenkarka zadebiutowała w 2000 roku albumem "Moje skrzydła". Za karierą Mai Kraft stał pomysłodawca Just 5, Sławomir Sokołowski. Na pierwszej płycie Mai znalazły się utwory, które zdaniem wielu, bardzo przypominały piosenki Britney Spears - stąd porównania Mai Kraft do amerykańskiej popowej wokalistki. 

Mimo że jest tak młoda, Britney jest już profesjonalistką. Wszystko, co robi na scenie, jest dopracowane do perfekcji. A jednocześnie sprawia wrażenie ciepłej i otwartej. I jest bardzo odważna. Ma wielki talent. Świetnie tańczy, śpiewa, super wygląda. Robi wielki show" - opowiadała o Britney Spears Maja Kraft w gazecie "Super Express".

Więcej: Anna Markowska z Top Model miała raka. Miała częściowo sparaliżowaną twarz >>>

Kariera Mai Kraft nie trwała długo - tak naprawdę po 2001 roku Maja zniknęła ze świata polskiego show-biznesu.

Czy Maja żałuje, że jej kariera tak szybko się skończyła?

Niczego nie żałuję! To wszystko w moim życiu nie wydarzyłoby się nigdy, gdybym dalej śpiewała z dwoma warkoczami - powiedziała w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Czy Maja chciała zostać "polską Britney Spears"? Czy taki wizerunek został jej narzucony?

Ja chciałam po prostu śpiewać. Muzyka zawsze była i nadal jest moją wielką pasją w życiu. Ja zawsze podkreślam, że warto mieć pasje - dodała Maja.
Maja Kraft na okładce płyty

Fot. Materiały prasowe


W 2009 roku Maja Kraft ukończyła studia - filologię polską ze specjalizacją dziennikarską. Następnie zaczęła pracować w jednej z warszawskich agencji reklamowych.

Obecnie Maja Kraft, a w zasadzie Natalia Gryczyńska, mieszka w Miami. Pracuje w agencji nieruchomości sprzedającej luksusowe posiadłości.

Przyjechałam do Stanów w 2015 roku. Zaczynałam od zera. Specyfika mojej pracy jest taka, że nie jestem wynagradzana za godziny mojej pracy, żyję z prowizji. Dlatego na początku było bardzo ciężko, miałam trzy prace - powiedziała dla Dzień Dobry TVN Natalia Gryczyńska.

Przełom nastąpił, kiedy Gryczyńska sprzedała dom za 22 miliony dolarów.

Mogłam zacząć spełniać mój "american dream".

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
9
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
11.04.2019
maba
bravo ! ...ale mysle, ze zwyczajnie kogos tam poznala, zostala i dlatgeo to robi.
09.04.2019
Gosc
Jestescie pewni ze to ta sama osoba? Bo jakos tak nie podobna
09.04.2019
Piotr
Piękna i mądra i pracowita dziewczyna brawo