Gwiazdy

"Kiedyś było jakoś fajniej". Antoni Królikowski wspomina ojca w dniu jego urodzin

Antek Królikowski

Bartosz Krupa/EastNews

Gwiazdy

"Kiedyś było jakoś fajniej". Antoni Królikowski wspomina ojca w dniu jego urodzin

Antek Królikowski

Bartosz Krupa/EastNews

Pod koniec lutego 2020 roku media obiegła informacja o śmierci Pawła Królikowskiego. Dziś aktor obchodziłby swoje 59. urodziny. Jego syn Antoni Królikowski z tej okazji wspomina ojca, publikując ich wspólne zdjęcie sprzed lat.

Antoni Królikowski wspomina zmarłego ojca

Zarówno dla młodego aktora i całego jego rodzeństwa, strata ojca była ogromnym ciosem. „Królicza rodzina” powinna dziś wspólnie świętować 59. urodziny Pawła Królikowskiego.

Z tej okazji jego najstarszy syn Antonii postanowił podzielić się z fanami swoim zdjęciem z dzieciństwa, na którym widać go w objęciach ojca. Do zdjęcia dodał również hashtag #kiedyśbyłojakośfajniej.

Fani wspierają Antoniego w komentarzach

Pamiątka wzruszyła fanów i w mgnieniu oka pojawiło się mnóstwo komentarzy i słów wsparcia dla całej rodziny Królikowskich.

Ale podobni!! ?❤️ Antku wspominaj te najlepsze chwile! Takie jest życie..... ?♥️
Nie umiera ten kto pozostaje w sercu i pamięci bliskich❤️❤️❤️
Piękne zdjęcie. Na pewno jest z Was dumny. Opiekuje się Wami z Góry. Jesteście wspaniałą Rodziną.❤️❤️❤️
Współczuje wiem co czujesz. Sama 2 lata temu straciłam tatę, który był dla mnie najważniejsza osoba na świecie, przyjacielem. Teraz jakoś nie mogę się odnaleźć i brakuje mi baaaardzo jego osoby obok mnie ? ale pamiętaj, że Twój tata to Twój Anioł stróż tak samo jak i mój ❤️

- pisali wierni fani aktora.

Swoje wsparcie wyraziły również osoby ze świata show-biznesu. Komentarz zamieściła Olga Bołądź, Joanna Koroniewska, Paulina Krupińska, Rafał Maślak i Magda Steczkowska.

Śmierć Pawła Królikowskiego

Popularny aktor zmarł 27 lutego 2020 roku w wieku 58 lat w wyniku długotrwałej choroby neurologicznej. Pozostawił ukochaną żonę, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską i piątkę dzieci: Antoniego, Jana, Julię, Marcelinę oraz Ksawerego. Jego śmierć poruszyła wiele osób, które zapamiętały go nie tylko jako wspaniałego aktora, ale również niezwykle serdecznego i pogodnego człowieka.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
87
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0