Gwiazdy

Katarzyna Synowiec została Miss Nastolatek 2020. Dorota Gardias udzieliła jej cennej rady

Gwiazdy

Katarzyna Synowiec została Miss Nastolatek 2020. Dorota Gardias udzieliła jej cennej rady

Katarzyna Synowiec odwiedziła studio Dzień Dobry TVN. Dziewczyna została wybrana na Miss Nastolatek 2020. W rozmowie z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak opowiedziała o swoich pasjach i celach.

Katarzyna Synowiec nową Miss Nastolatek 2020

Za nami wybory Miss Nastolatek 2020. O tytuł walczyły 24 kandydatki reprezentujące różne regiony Polski, a finalnie przyznano go 17-letniej Katarzynie Synowiec z Drezdenka w województwie lubuskim. Dziewczyna ma wiele pasji - interesuje się między innymi wokalistyką, teatrem i modą.

- Mam nadzieję, że ten konkurs jest właśnie takim oknem na świat i da mi możliwość spełnić się w  zawodzie - mówi nowa Miss.

Dorota Gardias, która w 1995 roku otrzymała tytuł Miss Nastolatek Tomaszowa Lubelskiego, zgadza się, że udział w konkursie piękności może pomóc w zrobieniu kariery. Sama brała udział w kilku wyborach miss. Uczula jednak, że bardzo ważne jest wsparcie i czujność rodziców.

- Bywa tak, że przy okazji wyborów miss, są różni ludzie, którzy nie zawsze mają dobre intencje. Mnie różne takie nieprzyjemne sytuacje akurat nie spotkały, ale wiem, że były - tłumaczy.

Wybory Miss Nastolatek 2020 w pandemii

Jak opowiada Katarzyna Synowiec, przez pandemię konkurs miss znacznie różnił się od poprzednich edycji. Kandydatki musiały chodzić w maseczkach ochronnych, były też dwukrotnie testowane na COVID-19, a gala finałowa odbyła się bez udziału publiczności.

- Jest to plus i minus, bo mogłyśmy skupić się na kamerach, a nie szukać rodziców i machać do nich - wspomina Synowiec.

Jeśli chodzi o przyszłość zawodową, to Miss Nastolatek 2020 chce spełniać się artystycznie. Na scenie występowała już jako mało dziewczynka, a od dwóch lat uczy się śpiewu klasycznego w szkole muzycznej. Co ciekawe, początki kariery Doroty Gardias wyglądały bardzo podobnie. Jak wspomina prezenterka pogody, ona również stawiała pierwsze kroki na scenie, tylko w jej przypadku był to Dom Kultury w Tomaszowie Lubelskim.

Po latach weteranka konkursów piękności ma nieco inne zdanie o wyborach miss.

- To powinno się zakończyć. Już czas. Takie jest moje zdanie - mówi.

W materiale wideo zobaczycie, jak Katarzyna Synowiec zareagowała na taką opinię Doroty Gardias.

Zobacz też:

Klaudia El Dursi wygrzewa się w bikini na planie "Hotel Paradise 3". Fanka: "Jak bogini"

Jak z biegiem lat zmieniał się męski styl? "Wszystko wraca, ponieważ ciężko wynaleźć coś nowego"

Kolorowy ptak i najbardziej stylowa babcia na świecie. Kim jest Iris Apfel?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
52
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0