Gwiazdy

Katarzyna Pakosińska świętuje rocznicę ślubu. Historia jej związku jest jak z filmu 

Katarzyna Pakosińska w Dzień Dobry TVN

Fot. Tomasz Urbanek / EastNews

Gwiazdy

Katarzyna Pakosińska świętuje rocznicę ślubu. Historia jej związku jest jak z filmu 

Katarzyna Pakosińska w Dzień Dobry TVN

Fot. Tomasz Urbanek / EastNews

Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili od trzech lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. W "skórzaną" rocznicę aktorka kabaretowa zdradziła, jak poznała swojego męża. Ta historia brzmi jak scenariusz filmu romantycznego.

Katarzyna Pakosińska – trzecia rocznica ślubu

Katarzyna Pakosińska kocha Gruzję, nic dziwnego, że to właśnie tam poznała miłość swojego życia. Chociaż para niechętnie udziela się w mediach i stroni od blasku reflektorów, tym razem zrobili mały wyjątek. Szczęśliwe małżeństwo obchodzi w tym roku trzecią rocznicę ślubu, a aktorka pochwaliła się, jak poznała ukochanego. Jak się okazuje historia, rozpoczęła się dramatycznie, na szczęście zakończyła się happy endem, jak w prawdziwym filmie romantycznym. Katarzyna w mediach społecznościowych opublikowała także romantyczne zdjęcie z ceremonii i opatrzyła je opisem.

Trzecia to ponoć skórzana. "Piękno skryło się w tęczy, Wolność w podmuchach wiatru, Wierność między obłokami, Rozsądek wbił się głęboko w Ziemię, Dobroć skryła się w ludzkich oczach, A miłość? Miłość długo szukała swojego miejsca na Ziemi. I znalazła je.... w Naszych sercach" Mikvarxar Chemi Lomi

- czytamy.

Fani pod postem pozostawili wiele komentarzy. Internauci życzyli parze miłości i wielu kolejnych wspólnych i szczęśliwych lat.

Radości i wzajemnego szacunku. Miłości i zrozumienia. Uśmiechu i pogody ducha oraz wzajemnego wsparcia

- napisał jeden z fanów.

 Miłosna historia Katarzyny Pakosińskiej

Szczęśliwe małżeństwo Katarzyny i Irakli nadal trwa. Jak się okazuje, para poznała się w dość nietypowych okolicznościach. Artystka kabaretowa dopiero po kilku latach zdecydowała się o tym publicznie opowiedzieć. Katarzyna w rozmowie z  pismem "Kobieta i życie" przyznała, że gdyby nie interwencja Irakli, stanęłoby jej serce. Podczas wakacji w Gruzji gwiazda otrzymała złe leki, co spowodowało zapaść.

Sparaliżowało mnie. Nie mogłam chodzić, mówić

– relacjonowała Katarzyna.

W ostatniej chwili niespodziewanie do pokoju Katarzyny wkroczył Irakli, którzy wyważył drzwi, a następnie rozpoczął reanimację. Artystka, dziękując za pomoc, pocałowała mężczyznę na lotnisku. W tym momencie między dwojgiem zaiskrzyło. Kilka miesięcy po dramatycznie wyglądającym wydarzeniu, para była już zaręczona. 2 stycznia 2017 roku Gruzin oświadczył się Polce.

Do zobaczenia w Tibilisi. Zobacz, jak Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili opowiadają o tym mieście:

Zobacz także:

Greckie wesele gwiazdy z "Na Wspólnej". Aktorka w sieci pochwaliła się zdjęciami z bajkowej ceremonii

Joanna Kurowska wspomina ukochaną siostrę. "Jesteś najlepszym człowiekiem jakiego znałam, dobrym dobrocią jakiej już dzisiaj nie ma"

Alżbeta Lenska pożegnała przyjaciela: "Byłeś z nami i znałeś każdą chwilę naszego życia"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00


Co sądzisz o tym artykule?
80
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0