Gwiazdy

Katarzyna Maciąg jest w ciąży. Aktorka pokazała duży brzuszek!

Katarzyna Maciąg jest w ciąży

Fot. Instagram / Katarzyna Maciąg

Gwiazdy

Katarzyna Maciąg jest w ciąży. Aktorka pokazała duży brzuszek!

Katarzyna Maciąg jest w ciąży

Fot. Instagram / Katarzyna Maciąg

Katarzyna Maciąg jest w ciąży! Aktorka (37 l.) spodziewa się dziecka - swoim brzuszkiem pochwaliła się na obchodach imienin Jana Kochanowskiego w Ogrodzie Krasińskich w Warszawie.

Katarzyna Maciąg spodziewa się dziecka. Gwiazda pochwaliła się swoim ciążowym brzuszkiem na obchodach imienin Jana Kochanowskiego w Ogrodzie Krasińskich w Warszawie - nie chciała go bardzo podkreślać, dlatego założyła luźną czarną sukienkę. Brzuszek jest już jednak na tyle duży, że nie dało się go ukryć!

Kim jest ojciec dziecka Katarzyny Maciąg?

Katarzyna Maciąg nie mówi wiele o swoim życiu prywatnym - jeszcze kilka lat temu plotkowano, że spotykała się ze Stefanem Pawłowskim - żadne z nich jednak nigdy nie potwierdziło tych doniesień.

Katarzyna Maciąg i jej role

Katarzyna Maciąg znana jest m.in. z roli TVN "Teraz albo Nigdy" - w serialu zagrała Basię Jasnyk. Oprócz niej na ekranie mogliśmy oglądać takie gwiazdy jak: Marta Żmuda Trzebiatowska, Mateusz Damięcki, Jan Wieczorkowski, Rafał Królikowski i Agata Buzek.

Kasia prywatnie jest pasjonatką języków obcych - ukończyła germanistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Na swoim koncie ma również ukończenie PWST w Krakowie.


Zobacz też: Meghan Markle urodziła synka. Książę Harry emocjonalnie o porodzie: "najniezwyklejsze doświadczenie"

Zobacz film: Jak Joanna Krupa czuje się w ciąży na planie „Top Model”? Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
1
1
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
08.07.2019
Ola
Nazwiska się Wam pomieszały. Upss 🙄