Gwiazdy

Katarzyna Glinka pokazała ciążowy brzuszek. Jest już całkiem spory!

Katarzyna Glinka w Studiu Dzień Dobry TVN

Piotr Blawicki /ddtvn/ East News

Gwiazdy

Katarzyna Glinka pokazała ciążowy brzuszek. Jest już całkiem spory!

Katarzyna Glinka w Studiu Dzień Dobry TVN

Piotr Blawicki /ddtvn/ East News

Katarzyna Glinka po raz pierwszy pokazała zdjęcie, na którym potwierdziła, że ponownie zostanie mamą. 43-letnia aktorka radosną nowiną podzieliła się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Na zdjęciu pokazała okrągły brzuszek. Jest już całkiem spory!

Katarzyna Glinka w drugiej ciąży

Od kilku tygodni w mediach pojawiają się informacje dotyczące drugiej ciąży Katarzyny Glinki. Aktorka wyjątkowo skrupulatnie chroniąca swoją prywatność bardzo rzadko publicznie dzieli się informacjami dotyczącymi jej życia prywatnego. O ciąży Kasi napisaliśmy w połowie listopada, opierając się na informacjach zawartych w prasie drukowanej.

>>> ZOBACZ: Katarzyna Glinka w ciąży. Aktorka spodziewa się drugiego dziecka.

Katarzyna Glinka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widać okrągły brzuszek. Trzeba przyznać, że 43-letnia aktorka wygląda kwitnąco, a jej ciążowe krągłości idealnie podkreśla obcisła mała czarna. Zdjęcie zrobił jej synek Filip. Katarzyna Glinka napisała na swoim Instagramie:

Kochani chciałam powiedzieć Wam sama. W czasie , który pozwala już na dzielenie się tak intymnymi informacjami z prywatnego życia...nie chciałam się ukrywać , z resztą choćbym chciała już się nie da? Po prostu chciałam powiedzieć Wam kiedy jest już bezpiecznie. Ja nie do końca odnajduję się w czasach w których tak wiele jest na sprzedaż i zależy mi na zachowywaniu odrobiny prywatności . Mam nadzieję,ze to rozumiecie ? najbliższy czas będzie dla mnie szczególny??a 2020 na pewno wyjątkowy !!!!


Fani natychmiast zasypali Kasię gratulacjami. Oto kilka z nich:


Gratulacje ? - napisała Małgorzata Socha.

Kasiu to najwspanialsza wiadomość dla Was! Bardzo się cieszę i gratuluję❤️

Gratulacje Kochana!!!❤️❤️❤️ - napisała Anna Dereszowska

My również przyłączamy się do gratulacji i życzymy przyszłej mamie i całej rodzinie dużo zdrowia! Dołączacie do gratulacji?

>>> ZOBACZ też:


Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki będą mieli dziecko

W marcu 2019 roku Jarosław Bieniecki, organizator biegów ekstremalnych oświadczył się Kasi po spektaklu w "Teatrze Kwadrat". Para spodziewa się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Katarzyna Glinka po raz pierwszy została mamą w lutym 2012 roku, kiedy to na świat przyszedł jej pierwszy syn Filip. Na razie nie wiemy, czy do szczęśliwej rodzinki dołączy chłopiec, czy dziewczynka. Wiemy natomiast, jak Kasia rozpieszcza swojego pierwszego synka. Posłuchajcie rozmowy z Agnieszką Jastrzębską, dziennikarką Dzień Dobry TVN:

Jak Katarzyna Glinka wychowuje syna? | Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
90
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0