Gwiazdy

Katarzyna Figura urządza mieszkanie w Trójmieście. W sypialni stanęła wyjątkowa rzeźba

Gwiazdy

Katarzyna Figura urządza mieszkanie w Trójmieście. W sypialni stanęła wyjątkowa rzeźba

Katarzyna Figura zaprosiła nas do swojego nowego gniazdka w Gdyni. Stąd gwiazda będzie miała bardzo blisko do pracy. Co prawda mieszkanie jest dopiero wykańczane, ale w sypialni stanął już ważny element. 

Katarzyna Figura w nowym mieszkaniu

Katarzyna Figura wykorzystała czas pandemii do zrobienia remontu w swoim mieszkaniu w Trójmieście. Na miejscu odwiedziła ją nasza reporterka Kinga Burzyńska. Gwiazda zaczęła prace remontowe od wyburzenia ścian. W jej salonie została tylko jedna kolumna, która z czasem zostanie przysłonięta czarną figurą z drewna. Sypialnia aktorki jak na razie jest pusta - stoi tam jedynie czarna rzeźba przedstawiająca kobiecą sylwetkę.

- Bardzo ważne jest to, jak budujemy naszą przestrzeń. Wszystko zamyka się w sztuce prostoty. Może na prawdę nie być nic, pustka, ale jeden fantastyczny element konstytuuje wnętrze - tłumaczy Katarzyna Figura.

Gwiazda nie ukrywa, że szybko odnalazła się w dekorowaniu wnętrz. Córki same urządzą jednak swoje pokoje.

- Koko skończyła już 18 lat, także planuje studia gdzieś tam w świecie. Tak długo tutaj nie pomieszka, ale będzie miała gdzie wracać - mówi aktorka.

Nadmorskie życie Katarzyny Figury

Plaża w Dębkach to jedno z ulubionych miejsc Katarzyny Figury nad morzem. Gwiazda przychodzi tu nawet zimą, żeby odpocząć.

Wszystko to, co najlepsze czerpiemy właśnie z natury. Morze jest czymś nieprawdopodobnym. Tuż nad wydmami jest niesamowity las, on nigdzie indziej tak nie wygląda i tak nie pachnie

 - zachwyca się aktorka.

Gwiazda potrafi chodzić nad brzegiem Bałtyku godzinami. Jak tłumaczy, z każdym krokiem jest coraz bardziej naładowana energią. Po powrocie do miasta tryska pozytywnym nastawieniem i chęcią do działania. To przyda jej się zwłaszcza teraz po otwarciu teatrów. Katarzyna Figura od jakiegoś czasu pracuje nad bardzo ważną dla niej sztuką. Spektakl "Emigrantki" to historia Polek, które wyjechały do Belgii w celach zarobkowych. Katarzyna Figura gra jedną z nich.

- Jestem najstarsza i chyba najbardziej dotknięta przez życie - opisuje swoją bohaterkę.

"Emigrantki" będą wystawione w gdańskim Teatrze Wybrzeże.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Reporter: Kinga Burzyńska
Co sądzisz o tym artykule?
97
18
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
20.02.2021
Douda
P. Kasia wspaniała, a Dębki też uwielbiam