Gwiazdy

Karolina Pisarek i Marta Gajewska Komorowska zwyciężczyniami "Ameryka Express 2". „Wygrałyśmy cudowną, wyjątkową przyjaźń”

"Newsy ze świata show-biznesu", Reporter: Basia Pasek

Gwiazdy

Karolina Pisarek i Marta Gajewska Komorowska zwyciężczyniami "Ameryka Express 2". „Wygrałyśmy cudowną, wyjątkową przyjaźń”

"Newsy ze świata show-biznesu", Reporter: Basia Pasek

Za nami finał programu "Ameryka Express 2". W ostatnim etapie odcinka o pierwsze miejsce ubiegały się dwie pary. Wśród nich były Karolina Pisarek i Marta Gajewska Komorowska. To właśnie im udało się zwyciężyć w rywalizacji. Na co przeznaczą wygrane pieniądze?

"Ameryka Express 2" - finał 

Bieg po zakorkowanej Cartagenie w poszukiwaniu kolejnych wskazówek dotyczących lokalizacji mety był najbardziej wyczerpującym fizycznie i psychicznie zadaniem w całej serii. Karolina Pisarek i Marta Gajewska Komorowska o zwycięstwo walczyły z braćmi Collins. Do końca nie było wiadomo, która para dobiegnie na metę pierwsza. Jak się okazało, wygrały dziewczyny, które do samego końca stosowały zasady fair-play. 

Nagrodą za wygraną w programie jest 100 tys. złotych. Część swojego wynagrodzenia, Karolina Pisarek i jej przyjaciółka Marta postanowiły przekazać na fundację braci Collins. Jak napisała na Instagramie Marta, największą nagrodą była dla nich przyjaźń.

Tak jak mówiłyśmy w programie, wygrałyśmy cudowna, wyjątkową przyjaźń

- napisała Marta.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Jeden z najpiękniejszych dni mojego życia❤️ @karolina_pisarek Dziękuję Ci raz jeszcze z całego serca, ze to właśnie mnie wybrałaś na kompana do tej niezwykłej podróży🙏🏻 Tak jak mówiłyśmy w programie, wygrałyśmy cudowna, wyjątkową przyjaźń❤️❤️❤️ Przyznam, ze kiedyś pomyślałam, ze format @amerykaexpress.tvn to jedyne show w jakim chciałabym wziąć udział🤭 Nie sądziłam jednak, ze to marzenie się spełni, w dodatku z takim zakończeniem😍 Dziękuję wszystkim, absolutnie wyjątkowym uczestnikom programu, całej ekipie @tvn.pl za te wyjątkowe chwile, które na zawsze we mnie zostaną❤️ Nie mam słów, które opiszą jak bardzo jestem szczęśliwa🙏🏻 Dziękuje Wam kochani, którzy tutaj ze mną jesteście, za wszystkie słowa wsparcia, już od pierwszego odcinka🙏🏻 Mam najlepszych followersow na świecie💙 Idąc do programu obawiałam się, co będę czuła widząc siebie w tak skrajnych sytuacjach, emocjach i przede wszystkim, jak odbiorą to osoby, które mnie znają. Największą radość przynoszą mi wiadomości od „starych” znajomych: „Gaja nic się nie zmieniłaś”🥺❤️ Będąc przez miesiąc pod okiem kamery 15 h każdego dnia, nie da się niczego udawać🙏🏻 Wysyłam Wam mnóstwo radosnej energii, która mam teraz w sobie🙏🏻 Próbuje ochłonąć😂 I postaram się odpisać na wszystkie Wasze wiadomości, jesteście cudowni❤️❤️❤️ #amerykaexpress #tvn #program #szczescie

Post udostępniony przez Marta Gajewska Komorowska (@gajapowerbank)


Karolina Pisarek i Marta Gajewska Komorowska wygrały "Ameryka Express 2"

Do programu Karolina Pisarek trafiła w ostatniej chwili. Jak przyznaje, nie miała nawet czasu się przygotować. 

Jak usłyszałam, że mam opcję tam pojechać, to skakałam bardzo, bardzo wysoko, byłam tak podekscytowana

- mówiła modelka podczas wiosennej ramówki TVN.

Karolina Pisarek postanowiła wziąć ze sobą przyjaciółkę – Martę Gajewską Komorowską, która także jest fotomodelką. Te z pozoru drobne kobiety pokazały, jak dużą mają siłę. Pokonały wiele innych par i zwyciężyły ten długi i wyczerpujący wyścig.

Ta przygoda jest jedną z najbardziej ekstremalnych i ekscytujących przygód w moim życiu! Wczesne wstawanie, wyścig i do tego te zadania! Cholernie ciężka praca i nerwy

- pisała Karolina Pisarek.

Jak dodała, mimo trudności, było warto. To wszystko dało jej bardzo dużo szczęścia i motywacji.
Gratulujemy!

Karolina Pisarek o przygotowaniach do programu:

x-news

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
85
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0