Gwiazdy

Karel Gott choruje na białaczkę

Karel Got

Fot. youtube

Gwiazdy

Karel Gott choruje na białaczkę

Karel Got

Fot. youtube

Karel Gott choruje na białaczkę. Po plotkach w czeskiej prasie, artysta wydał oświadczenie w którym poinformował o swoim stanie zdrowia, dziękując swojej rodzinie za wsparcie.

Karel Gott choruje na białaczkę


Czeski artysta potwierdził na oficjalnym profilu na Facebooku bardzo smutną informację o swoim stanie zdrowia. Kilka lat temu piosenkarz wygrał walkę z rakiem węzłów chłonnych, teraz niestety choroba powróciła.


Więcej:

Cztery lata temu zostałem poddany bardzo intensywnemu leczeniu z powodu agresywnego guza. Około półtora roku temu stwierdzono u mnie zaburzenie krwiotwórcze w postaci zespołu mielodysplastycznego. Niestety, w ciągu ostatniego miesiąca, pomimo kilku zabiegów, choroba ta przekształciła się w ostrą białaczkę


Karol Gott - czeski piosenkarz wszech czasów

Karel Gott to najbardziej znany czeski piosenkarza w historii muzyki rozrywkowej. Występował na całym świecie, miał również setki romansów. Nazywano go "Słowiańskim Sinatrą" oraz "Złotym Głosem z Pragi". Wydał ponad 180 płyt, sprzedanych w nakładzie 30-100 mln egzemplarzy.  Karel Gott niedawno skończył 80 lat.

Zobacz film: Odkrycie, które może pomóc w walce z nowotworami. Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
81
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0