Gwiazdy

Kamil Kowalski zaprezentował swój najnowszy singiel "Wiosna we mnie". "To moje dziękuję dla lasów, jezior, drzew, pól"

Gwiazdy

Kamil Kowalski zaprezentował swój najnowszy singiel "Wiosna we mnie". "To moje dziękuję dla lasów, jezior, drzew, pól"

Kamil Kowalski od lat współpracuje z największymi polskimi gwiazdami, jednak dopiero teraz postanowił nagrać debiutancką płytę. Równocześnie nie zapomina o swoich korzeniach, co stara się nieustannie podkreślać – również w swojej najnowszej piosence. Utwór zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN.

Kim jest Kamil Kowalski?

Kamil ma 22 lata i pochodzi z Kusowa koło Szczecinka. Od lat organizuje warsztaty i festiwale muzyczne, w ramach których współpracował już m.in. z Kayah, Bovską, Pauliną Przybysz, Anitą Lipnicką i Natalią Kukulską. W czerwcu 2019 r. rozpoczął swoją przygodę z projektem "My Name Is New" realizowanym przez wytwórnię Kayax. Niejednokrotnie wyróżniano go na różnych konkursach i festiwalach.

Młody wokalista tworzy muzykę alternatywną, w której stawia na prawdę i emocjonalny przekaz. Jest indywidualistą - idzie wyłącznie własnymi ścieżkami. Obecnie pracuje nad debiutancką płytą, która oscylować będzie w klimatach Indie-alternatywy. Za jej stronę producencką odpowiada członek zespołu Dawida Podsiadło, Patrick the Pan. Wiadomo, że na krążku pojawią się również inni goście.

Nowy singiel Kamila Kowalskiego

Od pewnego czasu Kamil mieszka w stolicy i zdążył poznać już jej zarówno jasne, jak i ciemne strony. Zdaje sobie sprawę, że Warszawa daje mu większe możliwości i jest bliżej spełnienia swoich marzeń niż kiedykolwiek, jednak nie może przestać tęsknić za swoją małą rodzinną miejscowością.

- Bardzo to doceniam, ale nie potrafię i nie chce zapomnieć tego skąd pochodzę i jakie wartości mnie ukształtowały. "Wiosna we mnie" to moje "dziękuję" skierowane do lasów, jezior, drzew, pól i łąk, które mnie wychowały. To moje wspomnienie chmur, deszczu, słońca i księżyca, które zawsze mnie inspirowały. To moja refleksja o wiosce, która tyle lat chroniła mnie przed bólem miasta i jego ciemnymi stronami. Ta piosenka to pewność, że gdzieś we mnie zawsze będzie wiosna, niezależnie od tego gdzie i co mnie spotka. Wiosna we mnie nawet gdy nie zostanie nic – zdradził Kamil Kowalski.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
70
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
01.04.2021
Pies15
Ale naserio wole rap a nie ......