Gwiazdy

Justin Timberlake i Jessica Biel zostali rodzicami po raz drugi?

Gwiazdy

Justin Timberlake i Jessica Biel zostali rodzicami po raz drugi?

Jessica Biel i Justin Timberlake właśnie po raz drugi zostali rodzicami, donosi "Daily Mail". Para wychowuje już 5-letniego Silasa Randalla. Według brytyjskiego medium, drugi synek aktorki i muzyka przyszedł na świat w tym tygodniu. Parze udało się zachować ciążę w całkowitej tajemnicy, co stanowi ewenement w show-biznesie. 

Jessica Biel i Justin Timberlake po raz drugi zostali rodzicami

Jak podaje "Daily Mail" cała rodzina w czasie pandemii przebywała w Big Sky, w Montanie.  Według tabloidu 38-letnia Jessica Biel i 39-letni Justin w tym tygodniu przywitali na świecie swojego drugiego synka. Para wychowuje już 5-letniego Silasa Randalla. 

Dopiero po wypłynięciu informacji o narodzinach drugiego dziecka, internauci zorientowali się, że Biel od marca nie udostępniła w swoich mediach społecznościowych zdjęcia, na którym widoczna byłaby dolna część jej sylwetki. 

Timberlake i Biel nie pokazywali się również publicznie - w ukryciu się i zatuszowaniu ciąży pomogła im... pandemia koronawirusa. Para mogła zaszyć się w domu w Montanie i decydować o tym, co pojawi się w mediach społecznościowych. Na wszystkich filmach i zdjęciach, które pojawiły się w tym czasie, Jessica ma na sobie luźne ubrania lub stoi w oddali. Wiele materiałów, które oboje publikowali, było także archiwalnych.

Od marca więc na Instagramie Jessiki i Justina widzieliśmy praktycznie tylko treści związane z debatą na temat rasizmu instytucjonalnego. Oboje są bowiem bardzo zaangażowani w sprawy społeczne - wspomagają także organizację Save the Children. 

"Daily Mail" zwrócili się do reprezentantów pary z prośbą o komentarz na temat narodzin drugiego dziecka. Póki co, świeżo upieczeni rodzice jeszcze go nie udzielili. 

Jessica Biel i Justin Timberlake - związek 

Biel i Timberlake spotykają się od 2007 roku, zaś związek zalegalizowali w 2012. W zeszłym roku doszło do incydentu, który został sfilmowany przez tabloidy. Do sieci wypłynęło wideo, na którym nietrzeźwy Justin Timberlake trzyma za rękę swoją koleżankę z planu, Alishę Wainwright, w klubie, w Nowym Orleanie. Artysta przeprosił potem swoją żonę publicznie za tę sytuację, mówiąc, że to nie jest przykład, który chciałby dać swojemu synowi. Minęło więc zaledwie 8 miesięcy od incydentu do narodzin drugiego dziecka Jessiki i Justina. 

Zobacz także:

Czy lider Lady Pank lubi Taco Hemingwaya? Jan Borysewicz o współczesnej muzyce, miłości i porównaniach do Keitha Richardsa

Agnieszka Dygant na wakacyjnym zdjęciu z mamą. Internautka: "A to nie jest siostra?"

Janusz Chabior z żoną. "Oprócz Ciebie i błękitnego nieba, nic mi dzisiaj nie potrzeba"

Co sądzisz o tym artykule?
67
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0