Gwiazdy

Jude Law zostanie ojcem po raz szósty. Paparazzi przyłapali jego nową żonę z widocznym brzuszkiem

Gwiazdy

Jude Law zostanie ojcem po raz szósty. Paparazzi przyłapali jego nową żonę z widocznym brzuszkiem

Jude Law, amant brytyjskiego (i nie tylko) kina, po raz szósty zostanie ojcem! Paparazzi przyłapali aktora i jego nową żonę, Phillipę Coan, podczas spaceru. Nie sposób było nie zauważyć, że Coan jest w zaawansowanej ciąży. 

Jude Law - szóste dziecko aktora w drodze

Law swego czasu znany był jako jeden z największych, hollywoodzkich podrywaczy. Szczególnym echem w mediach odbił się jego związek z Sienną Miller. A właściwie dwa związki, ponieważ para schodziła się dwukrotnie. Za pierwszym razem Jude zdradził Siennę z nianią swoich dzieci. To jednak nie był jedyny przykład niewierności aktora. Jude zdradził również Sadie Frost, swoją pierwszą żonę, z którą doczekał się trójki dzieci: dwóch synów – Rafferty’ego i Rudy’ego oraz córkę Iris. 

Czwarte dziecko urodziła aktorowi amerykańska modelka, Samantha Burke. Z płomiennego, acz krótkiego romansu Law ma córkę, Sophię. Piąte dziecko Jude'a przyszło na świat wiosną 2015 roku. Ada jest owocem relacji pomiędzy aktorem a Catherine Harding.  

1 maja 2019 roku zaś Jude ożenił się z psycholożką biznesu, Phillipą Coan. Jeszcze kilka miesięcy temu w wywiadach wspominał, jak bardzo uwielbia siebie w roli ojca. Twierdził też, że bardzo chciałby zostać nim ponownie. Kto wie, być może już wtedy wiedział, że jego partnerka jest w ciąży? Informacja o tym, że na świat przyjdzie szóste dziecko Jude'a wypłynęła jednak na światło dzienne dopiero teraz, po tym, jak paparazzi przyłapali aktora i jego żonę, Phillipę na spacerze. U Coan od razu zauważano wyraźnie zaokrąglony brzuszek. 

Jude Law - kariera

Law oczywiście nie jest znany wyłącznie ze swoich miłosnych podbojów, ale także z prężnie działającej kariery filmowej. Jude znany jest z ról w takich kinowych hitach, jak "Holiday", "Alfie", "Bliżej", "Geniusz" czy "Utalentowany Pan Ripley". Ostatnio możemy go oglądać w serialu (i jego kontynuacji) wyreżyserowanym przez Paolo Sorrentino "Młody papież" i "Nowy papież". 

Zobacz także:

Artur Nowak - bohater dwóch filmów braci Sekielskich szczerze o tym, czego potrzebują ofiary księży-pedofili

Paulina i Krzysztof ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokonali kryzys i spodziewają się dziecka. „Było naprawę bardzo krucho”

Dlaczego Blanka Lipińska została pisarką: "Po prostu byłam z mężczyzną, który nie chciał uprawiać ze mną seksu, więc go sobie napisałam"

Co sądzisz o tym artykule?
53
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0