Gwiazdy

Joanna Krupa zdradziła, jak dba o urodę. "Masło kokosowe i wazelina pod oczy"

Gwiazdy

Joanna Krupa zdradziła, jak dba o urodę. "Masło kokosowe i wazelina pod oczy"

Joanna Krupa obchodziła ostatnio 40. urodziny. Okazuje się, że 23 kwietnia swoje urodziny miał też mąż modelki - Douglas Nunes! Jak małżeństwo celebrowało ten wyjątkowy dzień? I jak Krupa walczy z upływem czasu? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Piotr Wojtasik.

40 urodziny modelki i 52 jej męża

23 kwietnia Joanna Krupa i Douglas Nunes świętowali swoje urodziny. Choć dzieli ich 12 lat różnicy, to jak Joanna napisała na swoim Instagramie, Douglas jest jej drugą połówką. Modelka jest podekscytowana tym, że może razem z Douglasem rozpocząć nowy okres w życiu.

W rozmowie z Piotrem Wojtasikiem gwiazda zdradziła, że kiedy Douglas po raz pierwszy powiedział jej, kiedy ma urodziny, nie uwierzyła mu, dopóki nie pokazał jej swojego dowodu.

Jak para świętowała swoje urodziny?

Zawsze dajemy sobie prezenty od serca. Ja swój dostałam już kilka dni temu. Dostałam pięknie oprawione zdjęcia – dwa z wesela, jedno z moją mamą. To było bardzo słodkie. Na sobotę zaplanowałam przyjęcie dla znajomych. Będzie wspólny tort ze zdjęciami, które wrzuciłam na Instagram.

- zdradziła Krupa.

>>> Zobacz też: Joanna Krupa i jej nowe wyzwania.

Jak Krupa walczy z upływem czasu?

Mówi się, że 40 urodziny są dla kobiety przełomowym momentem. Czy podobnie było w przypadku Krupy?

Kiedy byłam młodsza, mówiłam, że to jeszcze daleko przede mną. Dziś przyznam się do tego, że czuję się świetnie. Nie czuję, by coś się zmieniło w moim życiu. Wiem, że to następny chapter w moim życiu, w którym muszę już inaczej patrzeć na życie, o dzieciach i mężu.

Joanna w rozmowie z Piotrem Wojtasikiem zdradziła, jak dba o swoją nieskazitelną urodę.

Odkąd skończyłam 15 lat mama wbijała mi do głowy, żebym stosowała kremy, nosiła okulary przeciwsłoneczne, nie opalała się na słońcu.

Oprócz tego Joanna Krupa nawilża ciało masłem lub olejem kokosowym, a pod oczy stosuje wazelinę.

Kiedy zaczęliśmy być z Douglasem tak na serio i kiedy on zobaczył mnie po raz pierwszy z taką błyszczącą cerą miał zdziwioną minę. Powiedziałam mu, że wiem, że pięknie nie wyglądam, ale moją skóra jest teraz najważniejsza.

Joanna w rozmowie z dziennikarzem Dzień Dobry TVN poruszyła też wątek macierzyństwa. Gwiazda zdradziła, że planują z mężem powiększenie rodziny.

W każdej chwili byłabym bardzo podekscytowana, gdyby to nastąpiło. Wiem, że Douglas bardzo na ten moment czeka. Kiedy go poznałam, to czułam w sercu, że to jest ta osoba, z którą chcę założyć rodzinę. Bardzo się cieszę, że czekałam i nie zrobiłam tego błędu w pierwszym małżeństwie.

-podsumowała Joanna.

>>> Zobacz też: "Znowu pozujesz półnago!" Za co mama najbardziej krytykuje Joannę Krupę?

Co sądzisz o tym artykule?
89
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
30.04.2019
daria_gluchowska
I super dużo zdrówka kochani