Gwiazdy

Joanna Krupa urodziła! Córeczka gwiazdy jest przesłodka. Wiemy, jak ma na imię!

Gwiazdy

Joanna Krupa urodziła! Córeczka gwiazdy jest przesłodka. Wiemy, jak ma na imię!

Joanna Krupa i Douglas Nunes przywitali na świecie swoją córeczkę. Jurorka „Top model” opublikowała na Instagramie piękne zdjęcie nowonarodzonej dziewczynki. Młodym rodzicom gratulujemy! Dziś w programie Dzień Dobry TVN szczegóły porodu zdradziła Agnieszka Jastrzębska. 

Joanna Krupa została mamą!

Joanna Krupa przez ostatnie miesiące chwaliła się niemal wszystkimi szczegółami na temat ciąży- zamieściła na Instagramie nawet nagranie ze swojego pierwszego badania USG.

Pomimo wielu szczegółów dotyczących ciąży, jurorka „ Top model” długo nie chciała zdradzić mediom płci swojego pierworodnego dziecka. Dopiero na początku września, a więc na kilka tygodni przed rozwiązaniem, potwierdziła krążące plotki, że razem z mężem Douglasem Nunesem spodziewają się upragnionej córeczki.

Od wczoraj mała Asha-Leigh Presley Nunes jest już na świecie! Joanna zamieściła na Instagramie bardzo wzruszający post ze zdjęciem swojej ślicznej dziewczynki. Obserwatorzy gwiazdy gratulowali Joasi córeczki i rozpływali się nad niezwykłą urodą noworodka.

Agnieszka Jastrzębska dowiedziała się, że poród Joanny Krupy był naturalny i trudny, ale zarówno modelka, jak i maleństwo czują się już dobrze. 

Marta Andretti chwali się siostrzenicą

Poród Joanny Krupy wzbudził spore zainteresowanie mediów. Niedawno młodsza siostra modelki, Marta Andretti opublikowała na Instagramie filmik w maleńką siostrzenicą.  

Jak Joanna Krupa przygotowywała się do roli matki?

Joanna Krupa będąc w ciąży czuła się na tyle dobrze, że nie zrezygnowała ze służbowych obowiązków. Modelka nie tylko była obecna w social mediach, gdzie publikowała zdjęcia, eksponujące jej ciążowe krągłości, ale także regularnie gościła na planie Top Model.

Próbuję jeść zdrowo i się zrelaksować.

- zdradziła gwiazda pytana o to, jak przygotowuje się do nadchodzącego porodu.


Zobacz też:

Źródło: instagrma.com/joannakrupa |
Co sądzisz o tym artykule?
102
23
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
22.11.2019
kala
Cudownie, gratulacje :-) Oby córeczka okazała się tak samo śliczną i silną kobietą :-)
04.11.2019
Magdalena
Przecudna córeńka <3