Gwiazdy

Joanna Krupa ujawniła płeć dziecka! Jakie imię wybierze dla córeczki?

Gwiazdy

Joanna Krupa ujawniła płeć dziecka! Jakie imię wybierze dla córeczki?

Ciąża Joanny Krupy od początku wywołuje szalone zainteresowanie. Jurorka "Top Model" zdradziła właśnie w wywiadzie udzielonym "Vivie", że spodziewa się córeczki! "Mój mąż popłakał się ze wzruszenia i szczęścia, bo od początku marzył o córce" - uchyliła rąbka tajemnicy gwiazda.

Joanna Krupa będzie miała córkę!

Jurorka i prowadząca program "Top Model" przez ostatnie miesiące chętnie dzieliła się niemal wszystkimi szczegółami na temat ciąży- zamieściła na Instagramie nawet nagranie ze swojego pierwszego badania USG.

Wyświetl ten post na Instagramie.

An angel in the making ?????

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)


 Do tej pory nie było wiadomo tylko jednego - jakiej płci jest wyczekiwane dziecko modelki.

Teraz już wszystko jasne! Joanna Krupa urodzi córkę. 

Zanim zaszłam w ciążę, chciałam, żeby pierwszy urodził się syn i potem zaopiekował się młodszym rodzeństwem. Ale kiedy dowiedziałam się, że będę miała dziecko, pomyślałam, że jednak wolałabym najpierw mieć córeczkę.

- wyjawiła modelka w wywiadzie dla "Vivy". 

Nie wiadomo jednak jak dziewczynka będzie miała na imię. Modelka i jej mąż mają już kilka typów, a modelce podobają się imiona dwuczłonowe. Gdy gwiazda jeszcze nie znała płci swojego dziecka, dla dziewczynki brała pod uwagę podwójne imiona Amelia Rose oraz Sophia Grace.


Jak Joanna Krupa przygotowuje się do roli matki?

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes pierwsze dziecko powitają na świecie jeszcze w tym roku. Modelka jest też jedną z największych gwiazd stacji TVN. Kiedy media obiegła informacja o tym, że spodziewa się dziecka, wiele osób zastanawiało się, czy zrezygnuje ze służbowych obowiązków. Na szczęście jednak Joanna Krupa w ciąży czuje się dobrze na tyle, że nadal aktywnie bierze udział w projektach zawodowych. Gwiazda nie tylko jest obecna w social mediach, gdzie publikuje zdjęcia, eksponujące jej ciążowe krągłości, ale także regularnie gości na planie Top Model.

Próbuję jeść zdrowo i się zrelaksować.

 - mówi gwiazda pytana o to, jak przygotowuje sie do nadchodzącego porodu. przyznała, że ostatnio obowiązki związane z udziałem w kolejnym sezonie "Top Model" były dość intensywne, dlatego teraz musi zwolnić tempo.

Źródło: Agencja TVN |
Co sądzisz o tym artykule?
65
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0