Gwiazdy

Joanna Krupa i jej nowe wyzwania

Gwiazdy

Joanna Krupa i jej nowe wyzwania

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes przenoszą się do nowego domu. Jaki jest? Czy po przeprowadzce Joanna chciałaby zajść w ciążę? W jakim programie zobaczymy ją niedługo? Z modelką rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

Joanna Krupa urodziła się w Warszawie 23 kwietnia 1979 roku, jednak od wielu lat mieszka wraz z mamą i młodszą o 7 lat siostrą Martą w Stanach Zjednoczonych. W dzieciństwie trenowała taniec klasyczny, ale później zainteresowała się modelingiem.

Kariera zawodowa Joanny Krupy

Zdjęcia Joanny Krupy ukazały się w bardzo wielu magazynach, między innymi w: "Playboy'u", "CKM-ie", "GQ", "Inside Sport", "Teeze" i "Maxim-ie". Może się również pochwalić okładką dla magazynu "Treats".

Modelka trzykrotnie znalazła się w zestawieniu 100 najgorętszych kobiet miesięcznika "Maxim", a w 2007 roku magazyn "Playboy" uznał ją za jedną z 25 najbardziej seksownych kobiet świata. Była również doceniona przez czytelników polskiej edycji "CKM-u", dzięki którym zdobyła trzecie miejsce w zestawieniu dziesięciu najseksowniejszych Polek.

Od 2010 roku Joanna Krupa jest gospodynią Top Model. Prowadziła także program "Misja Pies", w którym zachęcała do adopcji zwierząt ze schronisk. Ostatnio wraz z mamą wzięła udział w projekcie "Starsza pani musi fiknąć", który będzie miał swoją premierę w kwietniu 2019 roku na antenie TVN:

Mam nadzieję, że program będzie fajny i ludzie zobaczą mnie z innej strony niż do tej pory.

Działalność społeczno-charytatywna Joanny Krupy

Joanna Krupa angażuje się w działalność na rzecz praw zwierząt. Jest związana między innymi z organizacją People for the Ethical Treatment of Animals (PETA) oraz wspiera schroniska dla zwierząt. Za noszenie naturalnych futer publicznie skrytykowała kilka celebrytek, w tym na przykład Annę Muchę, Aleksandrę Kisio i Weronikę Rosati. Zarzuciła im, że są nieczułe na losy zwierząt.

Joanna Krupa wzięła także udział w kampanii przeciwko wprowadzeniu w amerykańskim stanie Kalifornia prawa zamykającego drogę parom jednopłciowym do zawierania małżeństw.

Życie prywatne Joanny Krupy

Przez wiele lat Joanna Krupa była związana z amerykańskim przedsiębiorcą Romainem Zago. Rozwiodła się z nim w 2017 roku. W następnym roku wyszła za mąż za Douglasa Nunesa, którego poznała w trakcie spaceru z psami.

Obecnie para przeprowadza się do nowego domu, który - jak przyznaje modelka - jest jak z ich marzeń:

Został zbudowany w 1930 roku w oryginalnym hiszpańskim stylu.

Wokół terenu, na którym stoi dom zamieszkuje wiele dzikich zwierząt, dlatego para musi zadbać, aby ich 17 psów było nie tylko szczęśliwych, ale również bezpiecznych.

W przeprowadzce pomaga mama Joanny, która specjalnie przyjechała z Chicago.

Joanna Krupa powtarza, że chciałaby mieć dzieci. Czy po przeprowadzce zdecyduje się na zajęcie w ciążę?

Na razie zaczekam, ponieważ dowiedziałam się, że mam problemy z tarczycą. Badania wykazały, że jest powiększona i nie wiadomo, jakie są tego przyczyny.

Co sądzisz o tym artykule?
3
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
01.02.2019
Doris
Joasiu, uwielbiam Cię Kochana! Wiem o czym mówisz bo mam tą samą chorobę co TY, życzę dużo zdrówka!
29.01.2019
mama nauczyciel
Ale tak pytać o ciążę i in vitro, to trochę nieelegancko. Widać było, że się Asia zestresowała i zaczęła tłumaczyć. Kobieta kobiecie... podziwiam Joasię za profesjonalizm, pozostała miła aż do końca.