Gwiazdy

Jessie Ware urodziła. Gwiazda pochwaliła się zdjęciami z maleństwem 

Jessie Ware

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Jessie Ware urodziła. Gwiazda pochwaliła się zdjęciami z maleństwem 

Jessie Ware

Dzień Dobry TVN

Brytyjska wokalistka Jessie Ware po raz trzeci została mamą. Gwiazda podzieliła się radosną nowiną za pomocą mediów społecznościowych. Przy okazji zdradziła płeć dziecka i opisała historię porodu. 

Jessie Ware - dzieci 

Jessie Ware i jej mąż Sam Burrows, trener personalny, są już rodzicami 4-letniej córki i 2-letniego synka. Teraz w domu pary znowu zagościł chłopiec. 

- Nasz piękny chłopczyk dotarł bezpiecznie do domu w czwartek wieczorem! Wielkie podziękowania dla zespołu Lewisham Poppie Homebirth. Dziękuję także mojemu Samowi za zaufanie, które we mnie pokładałeś. Potrzeba było wioski potężnych kobiet (i Sama), aby sprowadzić tego małego mężczyznę na świat, za co jestem bardzo wdzięczna - napisała wokalistka. 

Jessie Ware - pandemia

Brytyjska wokalistka, tak jak większość osób, przebywała w domu ze swoją rodziną. Czas, jaki z nimi spędziła sprawił, że jeszcze bardziej doceniła pracę nauczycieli. 

- Mam teraz dom wariatów, ale jest też bardzo radośnie, więc cieszę się, że jesteśmy zamknięci ze sobą, bo dzieci ciągle mnie rozśmieszają - wspominała Jessie Ware w rozmowie z Gabi Drzewiecką. 

Zobacz też:

Zobacz wideo: Jessie Ware i jej plany na przyszłość

Co sądzisz o tym artykule?
80
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0