Dom

Jaką podłogę wybrać do salonu w domu lub mieszkaniu?

podłoga w salonie

mat. prasowe

Dom

Jaką podłogę wybrać do salonu w domu lub mieszkaniu?

podłoga w salonie

mat. prasowe

Ciemne klimatyczne wenge, efektowna „jodełka”, a może standardowy brąz doskonale dopasowany do barwy zabudowy z płyty meblowej? Wybór podłogi bywa wyzwaniem. A gdyby tak dokonać wizualizacji wnętrza własnej nieruchomości i sprawdzić, jaka podłoga w salonie domu lub mieszkania będzie wyglądała najlepiej? Wcale nie trzeba do tego angażować specjalistów. Wystarczy smartfon, umiejętność robienia odpowiednich zdjęć oraz aplikacja od Swiss Krono.

Co trzeba uwzględnić podczas wyboru nowej podłogi?

  • cenę wraz z zaplanowanym budżetem
  • dostępność towaru: „od ręki” lub na zamówienie
  • kolorystykę
  • właściwości techniczne: klasę użytkową i klasę ścieralności
  • gwarancję producenta
  • możliwość montażu wraz z zamówieniem podłogi.

To tylko część z tematów, które trzeba przeanalizować wybierając najlepszą podłogę do domu lub mieszkania. Kluczową kwestią staje się zwykle estetyka – wykończenie paneli podłogowych, ich barwa czy możliwość nawiązania do danego stylu wnętrza.

Aplikacja do wizualizacji podłogi we wnętrzu

mat. prasowe

Odpowiednie dopasowanie podłogi (na zdjęciu wyżej: Dąb Night od Swiss Krono) do nieruchomości nie musi opierać się wyłącznie na wyobraźni inwestorów. Właściciele nieruchomości mogą skorzystać z możliwości, jakie zapewnia Swiss Krono – renomowany producent podłóg oraz m.in. płyt meblowych i blatów kuchennych. Aplikacja Swiss Krono Flori to ciekawe rozwiązanie, które wprowadza wybór podłogi na całkowicie nowy poziom komfortu: na podstawie zdjęcia wykonanego przez użytkownika umożliwia swobodny dobór podłogi według własnych preferencji.

mat. prasowe

Jak wybór podłogi online działa w praktyce? Jak pokazuje zestawienie przedstawione przez Abler, autoryzowanego przedstawiciela tej marki, panele podłogowe Swiss Krono to ok. 100 intrygujących dekorów, których kolekcje uwzględniają wszystkie oczekiwania odbiorców. Wśród nich są zarówno warianty brązowe (np. Dąb Galaxy na zdjęciu powyżej; niżej wariant Dąb Solo) jak i zdecydowanie ciemniejsze, podłogi o klasie ścieralności AC4, ale i nowość na rynku – doskonałej jakości AC6.

mat. prasowe

Wykorzystując Flori – aplikację od Swiss Krono – wystarczy wykonać zdjęcie wnętrza danego pokoju. Powinno ono koncentrować się na podłożu, ale uwzględniając również inne elementy zabudowy – np. aneks kuchenny czy pozostałe meble w pomieszczeniu. Na podstawie tej fotografii, Flori umożliwi cyfrową „wymianę” podłogi – zastąpi aktualną na wskazany model z bogatej oferty Swiss Krono. W ten sposób łatwo i szybko można zweryfikować, jaka podłoga będzie najlepsza do salonu w mieszkaniu lub domu.

Podłoga wybrana. A co dalej?

panele podłogowe

mat. prasowe 

Gdy jeden z wariantów podłóg Swiss Krono jest już ustalony, czas na zakup. Abler, autoryzowany przedstawiciel producenta (na zdjęciu wyżej: ekspozycja podłóg w oddziale w Toruniu), zapewnia sprzedaż paneli podłogowych online poprzez sklep internetowy – wysokie stany magazynowe umożliwiają szybką wysyłkę podłogi do klienta. Można też wybrać wariant zakupów stacjonarnych w jednym z ośmiu oddziałów sieci Abler – w Toruniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Brodnicy, Kaliszu, Słupsku, Płocku i Gdyni. Takie rozwiązanie umożliwia również zamówienie paneli podłogowych wraz z montażem.

W efekcie optymalny wybór podłogi Swiss Krono wraz z jej zakupem oraz dostarczeniem do klienta to proces, który zaskakuje szybkością. Aplikacja Flori definitywnie bowiem kończy czas dylematów i rozważań, jaką podłogę wybrać – tak, by cieszyć się nią możliwie jak najszybciej.


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
81
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
20.10.2020
Ala
U siebie w mieszkaniu postawiłam na prawdziwe dębowe drewno z Parkietlux. Jak dla mnie nic nie dorówna dobrze wykonanemu parkietowi ;)