Gwiazdy

Jaka jest letnia rutyna Anny Lewandowskiej? Trenerka zdradza szczegóły

Anna Lewandowska

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Jaka jest letnia rutyna Anny Lewandowskiej? Trenerka zdradza szczegóły

Anna Lewandowska

Kamil Piklikiewicz/East News

Trwa "Figther Challenge" organizowany przez Annę Lewandowską. Trenerka podzieliła się ze swoimi obserwatorami przepisem na tajemniczy, letni koktajl. Co wchodzi w jego skład?

Anna Lewandowska o letniej rutynie

Anna Lewandowska od lat motywuje Polki i Polaków. Trenerka zachęca, żeby dbać o siebie, trenować i zwracać uwagę na to, co i jak się je. Swoim obserwatorom codziennie dostarcza garść informacji dotyczących zdrowego stylu życia. Tym razem nie było inaczej. Anna Lewandowska podzieliła się z fanami swoją letnią rutyną.

Powiem Wam o mojej letniej rutynie. Warzywka pochłaniamy oczywiście pod każdą postacią, ale ostatnio to SOK z ogórka z dodatkiem spiruliny

-napisała.

Trenerka dodała, że taki napój jest bogaty w witaminy C, E i złożone z grupy B. Nie brak mu także minerałów takich jak potas, fosfor, magnez czy wapń.

Składa się z 96% wody, co oznacza, że extra nawadnia organizm, dodatkowo wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, a dzięki dużej ilości błonnika znacząco poprawia trawienie. Dacie się namówić?

- wyjaśniała.


Anna Lewandowska – "Figther Challenge"

Od kilku tygodni trwa #figtherchallenge organizowany przez Annę Lewandowską. Gwiazda na codzienne treningi zaprasza znajomych ze świata sportu i show-biznesu. Na relacjach live wspólnie ćwiczą z tysiącami osób, wśród których znaleźli się między innymi nasi prowadzący: Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski. Zobacz jak zostali nominowani do wyzwania:

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Ciało po ciąży się zmienia. Nawet światowej sławy gwiazdy wiedzą o tym doskonale 

Joanna Krupa w objęciach ukochanego. Fanka: „Tylko miłość ma w życiu sens”

Aktorka jak kameleon. Zobacz najbardziej niezwykłe metamorfozy Agaty Buzek 

Co sądzisz o tym artykule?
82
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0