Związki i seks

Jak wydłużyć stosunek u partnera - sprawdzone metody

Para w łóżku w pozycji półleżącej

Fot. Yuri Arcurs YAPR/ Getty Images

Związki i seks

Jak wydłużyć stosunek u partnera - sprawdzone metody

Para w łóżku w pozycji półleżącej

Fot. Yuri Arcurs YAPR/ Getty Images

W sprawach łóżkowych nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Jeśli nie wiesz, jak wydłużyć stosunek, wystarczy kilka sprawdzonych metod, które możesz wprowadzić do sypialni. Działają one zarówno na kobiety, jak i mężczyzn.

Warto wiedzieć, jak wydłużyć czas stosunku, jeśli pragniesz jeszcze bardziej intensywnych doznań w sypialni. Długi i namiętny stosunek na pewno zakończy się szczytem ekstazy u partnera - być może doznania będą jeszcze silniejsze. Poznaj kilka metod i zobacz, jak wydłużyć długość stosunku.

Jak wydłużyć stosunek naturalnie?

Przedwczesny wytrysk to problem co trzeciego mężczyzny w Polsce. Niektórzy szczytują nawet dwie sekundy po rozpoczęciu penetracji. Problem może też wystąpić z naturalnych przyczyn, np. pod wpływem stresu w pracy lub złego samopoczucia, dlatego na początek podpowiemy, jak wydłużyć stosunek domowymi sposobami.

Pierwszym źródłem przedwczesnego orgazmu może być częstotliwość stosunku. Kiedy uprawiacie seks dość rzadko, wtedy zarówno mężczyzna, jak i kobieta potrzebuje dosłownie chwili na pełne szczytowanie. Zwiększenie ilości orgazmów podczas całego dnia lub tygodnia zwiększy szansę na dłuższy stosunek.

Jak naturalnie wydłużyć stosunek? Sprawdzoną metodą może okazać się seks w wodzie. Ciało nie jest w niej tak wrażliwe na bodźce pobudzające i można cieszyć się z przyjemności jeszcze dłużej.

Jak wydłużyć stosunek? Ćwiczenia i regularny trening mogą przyjść nam z pomocą. Nie zawsze jedna metoda ta zadziała natychmiast. Warto spróbować podczas stosunku robić regularne przerwy na odpoczynek. Szczególnie ważny jest moment tuż przed wytryskiem lub szczytowaniem u kobiety. Wtedy od razu trzeba zahamować. Na początku może nie być to takie proste, jednak po czasie nauki i treningów zwiększy się wyczucie.

>>> Zobacz: Całowanie po szyi - ważny element gry wstępnej

Dokładnie tak samo warto postępować podczas mastrubacji. Tuż przed wytryskiem można zatrzymać się i dać sobie chwilę na odetchnięcie, a następnie powrócić do pieszczot. W ten sposób partner lub partnerka będzie doskonale wiedzieć, kiedy nadchodzi szczytowanie i podczas stosunku będzie łatwiej nad tym zapanować.

>>> Zobacz: Pociąg seksualny – co to jest i jak się objawia popęd płciowy

Jak wydłużyć stosunek u mężczyzny?

Jeśli nie wiesz, jak wydłużyć stosunek u faceta, zacznij od... doprowadzenia go do orgazmu, np. ręką lub ustami! Wykorzystajcie czas, który macie przeznaczony na pieszczoty i rozpocznijcie od erotycznych zabaw. Długa gra wstępna wraz z orgazmem doskonale zadziała na wydłużenie stosunku u faceta . Po prostu zabawcie się, odczekajcie chwilę i zacznijcie uprawiać seks. Na pewno mężczyzna będzie potrzebował więcej czasu, aby ponownie szczytować.

Co możesz jeszcze zrobić i jak wydłużyć stosunek u mężczyzn? Drugą metodą jest wprowadzenie członka bardzo głęboko i robienie przerw bezpośrednio w trakcie stosunku . Jeśli partner boi się, że nie zapanuje nad sytuacją, warto wybrać taką pozycję, podczas której kobieta będzie mogła po kilku ruchach zatrzymać się. Warto pamiętać, że szybkie tempo i pewne ruchy prowadzą do szybkiego orgazmu, a wolne do późniejszego, ale intensywniejszego szczytowania.

Trzecią metodą na temat tego, jak wydłużyć stosunek u mężczyzny, jest zastosowanie specjalnej prezerwatywy , która jest grubsza niż tradycyjna. Dzięki temu facet mniej intensywnie odczuwa penetrację. Na podobnej zasadzie działają kremy i maści.

>>> Zobacz: Co podnieca mężczyzn w łóżku?

Jak wydłużyć stosunek z kobietą?

U kobiet szczytowanie trwa dłużej, tak samo jak proces dochodzenia do kulminacyjnego momentu. Jednak są pewne metody na temat tego, jak maksymalnie wydłużyć stosunek płci przeciwnej. Pierwszą z nich są ćwiczenia mięśni Kegla. Zaciskanie ich w ciągu dnia, a potem w trakcie seksu może wydłużyć orgazm nawet trzykrotnie! Pracuj nad mięśniami o każdej porze.

Kolejną metodą odnośnie do tego, jak można wydłużyć stosunek u kobiet, to robienie przerw podczas stosunku oraz mastrubacji. Kiedy kobieta zaczyna jęczeć, a jej ciało drżeć, warto zatrzymać ruchy na chwilę i zacząć jeszcze raz.

O tym, jak skutecznie wydłużyć stosunek, przekonasz się także, wykonując na początku zbliżenia kilka płytkich ruchów i jeden mocniejszy ruch do wewnątrz partnerki - stopniowo przechodząc do coraz mniejszej ilości płytkich, a coraz większej ilości głębokich pchnięć.

>>> Zobacz: Jak podniecić kobietę? Kilka sprawdzonych metod

Jak wydłużyć stosunek - tabletki

Nawet kiedy wiesz, jak wydłużyć stosunek u mężczyzny - tabletki czasem są nieuniknione. Gdy partner od dłuższego czasu (np. pół roku) ma wytrysk tuż po rozpoczęciu penetracji, warto wybrać się do seksuologa. Leczenie przedwczesnego wytrysku odbywa się po przeprowadzeniu wywiadu i rozpoznaniu problemu, który może mieć podłoże biologiczne lub psychologiczne. Konieczne jest wtedy zastosowanie farmakologicznego leczenia lub psychoterapia - w zależności od stopnia problemu.

Teraz już wiesz, jak wydłużyć stosunek płciowy różnorodnymi metodami. Wprowadź je w życie i podkręć atmosferę w sypialni.


Zobacz też:

Zobacz film: Szpilki są sexy? Źródło: Dzień Dobry TVN. Co sądzisz o tym artykule?
72
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0