Dziecko

Najfajniejsze body z napisami - poznaj nasze inspiracje

Body niemowlęce

Fot. Saulich/ Getty Images

Dziecko

Najfajniejsze body z napisami - poznaj nasze inspiracje

Body niemowlęce

Fot. Saulich/ Getty Images

Body z napisami to idealny prezent dla maluszka, a przede wszystkim - dla jego rodziców. Nie tylko świetnie nadają się do pamiątkowych fotografii, ale także wywołują uśmiech na twarzy najbliższych członków rodziny, co sprawia, że niemowlę jest zrelaksowane. Sprawdź, jakie napisy są najciekawsze.

Wybór body z napisami dla niemowląt jest naprawdę szeroki. Ale - co ważne - można także zamówić ubranko ze swoją własną sentencją. Mogą to być słowa istotne dla rodziny, cytaty z filmów, wierszy, książek, data urodzenia dziecka lub też teksty inspirujące do określonego działania.

Body z napisami o tacie i mamie

Wśród body z napisami zdecydowanie prym wiodą te o tacie. Przyszłe mamy chętnie je kupują jeszcze przed narodzinami swojej pociechy, aby zrobić przyjemność partnerowi i pokazać mu, jak ważne i odpowiedzialne zadanie realizuje. Body z napisami o tacie mogą głosić, że młody kawaler jest “przystojny po tatusiu”, a córeczka jest “królewną tatusia”. Ale można znaleźć także bardziej rozbudowane sentencje, które spełniają wręcz rolę subtelnej aluzji. Przykłady? Choćby ten: “tata znika jak kamfora, gdy sprzątać pora”. Prawda, że sugestywny? Nieco mniejszą popularnością cieszą się bodziaki z napisami o mamie. Panowie wciąż jeszcze niechętnie uczestniczą w kompletowaniu wyprawki dla maluszka, a przecież to doskonała okazja, aby zrobić matce dziecka wspaniałą niespodziankę właśnie przyjemnym napisem, choćby takim: “moja mama jest fantastyczna” albo zwyczajnym: “kocham cię” umieszczonym na tle wielkiego serca. Macierzyństwo zawsze jest trudne i wymagające, zatem pozytywne wsparcie w postaci ciepłych słów bywa naprawdę pomocne w tych gorszych dniach, które również się zdarzają.

Body z napisami o cioci

Ciocie to tajne pomocniczki młodych mam - to dzięki nim można zdobyć choć kilka chwil dla siebie, choćby po to, żeby się wyspać! Życie bez ich pomocy byłoby naprawdę trudne. Dlatego też warto wynagrodzić ich poświęcenie, ubierając malucha na spotkanie z ciocią w specjalne body z napisami o cioci , takimi jak: “najlepsza ciocia ever”, “ciocia może mnie rozpieszczać” czy “ciocia jest najlepszą z niań”. Każda ciocia z pewnością doceni tak sugestywny strój i z jeszcze większą przyjemnością i ochotą będzie się zajmować swoim małym podopiecznym. Warto w ten sposób zadbać o jej uwagę. Przy okazji - ciocia poczuje się wyróżniona i zrobi się jej po prostu miło, że jej trud został doceniony przez rodziców.

Inspirujące do działania body z napisami dla niemowląt

Każda mama wie, że body to absolutne must have w szafie niemowlęcia. Szybko się brudzą i ulegają zamoczeniu zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego też koniecznie należy mieć co najmniej kilkanaście par tej części garderoby - aby pod ręką zawsze było czyste ubranko na zmianę. Oczywiście, z liczbą nie należy też przesadzać, gdyż maluchy szybko rosną. Zdecydowanie warto zainwestować w body, które będą inspirować do określonego działania wszystkich opiekunów dziecka, np. tatę, ciocie, babcie i dziadków. Idealnie sprawdzi się napis: “jeśli możesz to przeczytać, to jesteś na tyle blisko, żeby zmienić mi pieluchę” albo też: “jeśli ja nie śpię, to nie śpi nikt”. Zdecydowanie łatwiej jest podejść do obowiązków dnia codziennego przy maluchu, mając przed oczyma zabawny tekst, który przypomina, jak nieodzowna jest nasza praca i że czasem trzeba do niej podejść po prostu na luzie - nie dajmy się zwariować!

Body z napisami - oryginalny prezent dla dziewczynki i chłopca

Body to doskonały prezent dla noworodka. Dziecko co prawda szybko z niego wyrośnie, ale biorąc pod uwagę tempo brudzenia - z pewnością wcześniej zdąży kilka razy je założyć. Jeśli nie chcemy ryzykować, że wybierzemy taki sam wzór jak inna ciocia lub wujek, warto się zdecydować na ciekawy napis, który będzie wyróżniał nasz podarunek i sprawi, że na pewno zapadnie on w pamięć rodzicom i ozdobi niejedno rodzinne zdjęcie. W sklepach dostaniemy zarówno body z napisami dla dziewczynki , jak i te specjalne dla chłopców. Wśród “żeńskich”, jak również “męskich” napisów zdecydowanie dominują porównania - do księżniczki, mamy, taty, rycerza, brata czy siostry. Warto wymyślić swój własny napis - po latach będzie można opowiedzieć dziecku, co nas zainspirowało, pokazując fotografię zrobioną w stylowych bodziakach.

Body to podstawa! Powinny być przede wszystkim dopasowane rozmiarowo, a także do temperatury powietrza. W wyprawce malucha muszą się znaleźć zarówno te z długim, jak i te z krótkim rękawem, jak też letnie body na ramiączkach. Napisy na ubrankach są ciekawym i modnym akcentem, który można twórczo wykorzystać.

Zobacz film: Halina Mlynkova na pokazie Dawida Wolińskiego. Źródło: Dzień Dobry TVNCo sądzisz o tym artykule?
55
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0