Związki i seks

Jak poderwać chłopaka? Kilka prostych porad, jak zacząć

Związki i seks

Jak poderwać chłopaka? Kilka prostych porad, jak zacząć

Dowiedz się, jak poderwać chłopaka w szkole lub w pracy, nawet kiedy jesteś nieśmiała. Na pewno znajdzie się wiele sytuacji, które możesz sprytnie wykorzystać.

Nie każda dziewczyna wie, jak poderwać chłopaka, szczególnie kiedy jest nieśmiała. Pretekstów może być wiele, wystarczy tylko odrobina odwagi. Na początek uśmiechaj się i działaj pewnie! Poznaj kilka trików, jak poderwać chłopaka, pisząc z nim lub rozmawiając na przerwie.

Jak poderwać chłopaka w szkole?

Znajomość ze szkoły podstawowej może przetrwać lata. Przekonasz się, jak poderwać chłopaka, jeśli sama zrobisz pierwszy krok . To kolega z klasy? Jesteś w dobrej sytuacji - wiesz już coś na jego temat. Lubi matematykę, a Ty nie? Poproś o pomoc. Wspólny projekt na język obcy? Zapytaj, czy zrobi go z Tobą. Jeśli widzisz, że do czegoś się zgłasza, zapytaj, czy możesz pomóc.

Jeśli zastanawiasz się, jak poderwać chłopaka w szkole podstawowej , którego znasz z widzenia - ważne jest, aby go poznać. Obserwuj go i dowiedz się, na jakie zajęcia dodatkowe chodzi, jakich ma znajomych. Może nawet uda Ci się dowiedzieć, czy będzie brał udział w jakimś konkursie, olimpiadzie, a może kółku matematycznym?

A jak poderwać chłopaka w szkole na przerwie ? Jeśli wiesz, że spędza przerwę na schodach, poczekaj, aż będzie sam. Zapytaj, czy słyszał o konkursie z matematyki lub wie, gdzie jest Twoja koleżanka, bo przed chwilą tu siedziała. Zadasz proste pytanie, a kolega już Cię zapamięta.

Jak poderwać chłopaka z klasy 6?

Pierwszy krok zrobiony. Dzięki prostym trikom dowiesz się, jak poderwać chłopaka w wieku 13 lat , a także jak poderwać chłopaka w wieku 12 lat . Jeśli wiesz, na jakie chodzi zajęcia dodatkowe to doskonała szansa , żeby się na nie zapisać. Zapytaj, czy są interesujące, w jakich godzinach się odbywają. A może macie wspólnego znajomego, np. jego kolega to najbliższy przyjaciel Twojego brata? Zorganizujcie wspólne wyjście do kina.

Jeśli Twój kolega ma psa, a Ty uwielbiasz zwierzęta, to doskonały moment, żeby pójść na wspólny spacer lub zapytać o dobrego weterynarza. Jak chcesz zdobyć jego numer telefonu , poproś o przesłanie smsa z nazwiskiem lekarza, pod pretekstem, że pewnie zapomnisz. Dokładnie tak samo możesz zrobić z datą konkursu, godzinami zajęć dodatkowych, nazwą filmu. Jeśli masz wątpliwości, jak poderwać chłopaka w wieku 11 lat , zastosuj powyższe rady. Na pewno będą skuteczne.

Kiedy dopiero zaczynasz szkołę podstawową, warto sięgnąć po rady innych. O tym, jak poderwać chłopaka z klasy 4 , możesz przekonać się rozmawiając z koleżankami. Przekażą Ci swoje doświadczenia. Tak samo możesz dowiedzieć się, jak poderwać chłopaka w wieku 10 lat .

Podczas układania planu, jak poderwać chłopaka w gimnazjum , można zwrócić uwagę na to, czy kolega uczęszczał do poprzedniej szkoły. Jeśli tak - zawsze znajdzie się temat do dyskusji .

Teraz spokojnie możesz dzielić się z koleżankami na temat tego jak poderwać chłopaka z klasy 5 lub 6.

Jak poderwać chłopaka przez sms?

Wiesz już, jak poderwać chłopaka w podstawówce podczas pobytu w szkole. Możesz wykorzystać do tego też telefon. Podczas planowania jak poderwać chłopaka - teksty powinny być zawsze szczere , a pytania zgodne z zainteresowaniami. Możesz wtedy zaproponować spotkanie, np. wspólne bieganie, kiedy jest piękna pogoda albo najprościej poprosić o pomoc w lekcjach. Kontakt przez telefon przyda się także w przypadku nieśmiałych dziewczyn, które myślą “jak poderwać chłopaka, który mnie nie zna?”.

Jeśli zastanawiasz się, jak poderwać chłopaka z innej klasy, kontakt przez sms może okazać się trafny, bo podczas przerw w szkole często jest pełno ludzi.

Pamiętaj, że liczy się pozytywne nastawienie. Wstań rano i powiedz “Wiem. jak poderwać chłopaka, którego nie znam. Zrobię to!”

Jak poderwać chłopaka przez internet?

Internet także może być pomocny, kiedy nie wiesz, jak poderwać chłopaka ze szkoły. Zastosuj te same triki, co w przypadku wysyłania wiadomości lub napisz np. “Nie lubię rozmawiać przez internet, może spotkamy się na żywo?”.

Jeśli myślisz o tym, jak poderwać chłopaka, który ma dziewczynę , pamiętaj, że nie warto psuć innych relacji. Za to możesz wykazać się wyrozumiałością . Zapytaj, czy kolega jest szczęśliwy, czy ma wspólne zainteresowania lub zajęcia ze swoją aktualną dziewczyną.

Jak poderwać chłopaka na imprezie?

Szkoła to nie jedyne miejsce spotkań, szczególnie starszej młodzieży, dlatego warto wiedzieć też, jak poderwać chłopaka w klubie .

Pierwszą opcją jest wykorzystanie do tego znajomych, którzy są zarówno z Tobą, jak i z kolegą. Może ktoś z nich się zna i można się dosiąść? Wtedy rozmowa powinna pójść gładko. Druga opcja to wykorzystanie czasu, kiedy kolega jest sam. Możesz zapytać, czy kojarzy, kto wykonuje utwór, który akurat leci albo czy zna miejsce, gdzie można dobrze zjeść. Jeśli uśmiechniesz się i powiesz, że nie masz towarzystwa na wspólną przekąskę - na pewno pójdziecie razem!

Dużym ułatwieniem jest wspólna praca, dlatego jeśli nie wiesz, jak poderwać chłopaka w pracy , zawsze możesz poprosić go o pomoc lub ją zaproponować, np. podczas nauki systemu lub omawiania wspólnych projektów. Nie wstydź się, każdy pretekst jest dobry: zapytanie o herbatę, tabletkę na ból głowy, a nawet chusteczkę higieniczną. A może okaże się, że mieszkacie niedaleko siebie? Wtedy czeka Was wspólna droga!Co sądzisz o tym artykule?
75
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0