Gwiazdy

Jak mieszka Maja Bohosiewicz? Oto jej luksusowy dom 

Gwiazdy

Jak mieszka Maja Bohosiewicz? Oto jej luksusowy dom 

Maja Bohosiewicz pokazała w Dzień Dobry TVN swój luksusowy dom! Niesamowite ogromne jasne przestrzenie, wygodne kanapy, piękna łazienka w kwiaty połączona z sypialnią i minimalistyczna kuchnia. Zobaczcie, jak mieszka gwiazda!

  • Życie prywatne Mai Bohosiewicz
  • Jak mieszka Maja Bohosiewicz?
  • Mieszkanie idealne... wcale nie takie idealne!


Zobacz też: Jak zaaranżować małe mieszkanie?


Życie prywatne Mai Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Tomaszem Kwaśniewskim. Para w grudniu 2018 roku wzięła ślub - na jej ślubie i weselu obecna była sama śmietanka towarzyska - m.in. Zosia Zborowska z partnerem oraz jej siostra Mai - Sonia Bohosiewicz. 

Maja Bohosiewicz i Tomasz Kwaśniewski wychowują wspólnie dwoje dzieci: syna Zacharego (ur.17 czerwca 2016) i córkę Leonię (ur. 28 lipca 2017). 

Od kiedy mam dzieci, stałam się domatorką. Kiedyś byłam innym typem, ale to się zmieniło - mówiła Maja Bohosiewicz w rozmowie z dziennikarzem Dzień Dobry TVN Mateuszem Hładkim.

Jak mieszka Maja Bohosiewicz?

W mieszkaniu Mai Bohosiewicz przeważają jasne kolory - szarości i biel. Na podłodze za to dominuje drewno i mięciutkie, puchate dywany.


Więcej: Jak wybrać idealny blat kuchenny?


W domu Mai i Tomasza nie da się nie odnieść wrażenia, że najważniejszym i najbardziej rzucającym się w oczy meblem w ich mieszkaniu jest sofa. To właśnie tutaj odpoczywa cała rodzina - Maja i Tomasz z dziećmi: 2-letnim Zacharym oraz z roczną Leonią. Ich szara i mięciutka sofa to idealne miejsce do zabawy z dziećmi, ale również do porozmawiania z przyjaciółmi kiedy dzieci już smacznie śpią w swoich pokojach.


Mieszkanie idealne... wcale nie takie idealne!

Na pierwszy rzut oka mieszkanie Mai wydaje się niemal idealne. Kiedy jednak przyjrzymy się bliżej, okaże się że w jej mieszkaniu... rządzi prowizorka! Maja ma na przykład dziury w suficie, w których miały pojawić się głośniki - ale jak widać do tej pory ich nie ma.

 

Zobacz: Tak mieszka Magda Gessler!
Co sądzisz o tym artykule?
31
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0