Styl Życia

Jak bukietem kwiatów osiągnąć spektakularny efekt?

bukiet czerwonych róż

mat. prasowe

Styl Życia

Jak bukietem kwiatów osiągnąć spektakularny efekt?

bukiet czerwonych róż

mat. prasowe

Wybór odpowiedniego podarunku to dylemat, przed którym stajemy przy okazji urodzin, awansów, jubileuszu czy ślubu. Nie zawsze jesteśmy pewni wyboru ani tego co faktycznie sprawiłoby przyjemność i w dodatku było podarunkiem trwałym, ładnym, acz  nieszablonowym. Z jednej strony nie chcemy być zbyt ekstrawaganccy, z drugiej pragniemy podarować coś wyjątkowego, zwłaszcza gdy chodzi o bliską nam osobę. Wyzwaniem są także prezenty z okazji Walentynek lub Dnia Kobiet.

Wtedy naprawdę spora liczba mężczyzn ma ból głowy i zupełnie gubi się w swoich pomysłach. Jednak nie tylko prezenty dla kobiet sprawiają nam trudność. Co podarować tacie lub narzeczonemu, gdy otwiera nową placówkę, dostaje własne biuro lub urządza nową siedzibę firmy? Z pomocą w tych wszystkich dylematach przychodzi Rose Du Château.

mat. prasowe

Nowoczesna forma

Rose Du Château to wiodący sprzedawca wyjątkowych kwiatów w pudełkach, które będą idealnym prezentem dla bliskiej ci osoby, niezależnie od płci i wieku. Łączą w sobie klasykę z nowoczesnością. Flower box to nadal bukiet pięknych kwiatów, który jest już tradycyjnie wręczany przy wielu okazjach, ale forma i wygląd tego bukietu nie dają się porównać z niczym innym. Flower box Rose Du Château jest kompozycją kompletną, starannie przygotowaną i subtelną, ale robiącą oszałamiające wrażenie. Kwiaty są dobrym prezentem w każdej sytuacji, pasują do wszystkich okazji i wszyscy je uwielbiamy. Flower boxy wprowadzają w pomieszczeniach miłą i pogodną atmosferę, nadając im radosnej aury. Piękne kolory w połączeniu z ujmującym zapachem to coś, co wywołuje uśmiech na twarzy i poprawia nam nastrój. Kwiaty to też recepta na doskonały podarunek, kiedy musimy zorganizować coś w ostatniej chwili.

Najlepszej jakości kwiaty

Jeśli szukasz czegoś imponującego postaw na flower boxy Rose Du Château, a będziesz mieć gwarancję, że twój bukiet nie przejdzie niezauważony. Pieczołowicie przygotowane bukiety w pudełkach tworzone są w najlepszej jakości kwiatów ciętych, przede wszystkim cudownych róż, ale także piwonii, które nie ustępują pod względami estetycznymi. Nieszablonowy bukiet umieszczony w efektownym pudełku to prezent gotowy do wręczenia. Opakowanie jest najwyższej jakości, wybierać możesz spośród wielu różnych kolorów i faktur. Flower box dzięki temu eleganckiemu, pomysłowemu rozwiązaniu może zostać od razu po wręczeniu postawiony w eksponowanym miejscu. Nie ma potrzeby szukania pasującego wazonu, a w środku znajduje się odpowiedni środek zapewniający długotrwałą świeżość kwiatom. Jeśli zatem wręczysz bukiet na początku randki nie martw się o jego kondycję na koniec wieczoru.

Wieczne bukiety to gwarancja efektu WOW!

W ofercie Rose Du Château znajdą Państwo mnóstwo wariacji kolorystycznych i wielkości pudełek. Klienci szukający flower boxu, który będzie się charakteryzował szczególną trwałością mogą postawić na nowatorskie rozwiązanie i na swój podarunek wybrać flower box z wiecznych róż lub piwonii, czyli kwiatów poddanych specjalnemu procesowi stabilizacji. Flower boxy przygotowane w ten sposób zachowują swój kolor i perfekcyjny wygląd nawet przez dwa lata. Mogą zatem stanowić szykowną ozdobę wielu pomieszczeń, ciesząc nas swoim nieszablonowym wyglądem. Flower boxy z wiecznych kwiatów zawsze robią wielkie wrażenie, zadowolisz nimi nawet najbardziej wymagającą osobę.

mat. prasowe


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
67
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0