Styl Życia

Jacy są nasi widzowie? Pogodni! "Staramy się dawać pozytywną energię całej Polsce"

Styl Życia

Jacy są nasi widzowie? Pogodni! "Staramy się dawać pozytywną energię całej Polsce"

Od kilku tygodni widzowie dostarczają nam sporo energii i uśmiechu, oznaczając swoje filmiki #PogodniTVN. Dzięki temu możemy podejrzeć, co się dzieje w Waszych domach i zobaczyć, jak spędzacie czas. U rodziny Tomasza Króla z Nowego Sącza kreatywność nie ma końca. Zobaczcie. 

#PogodniTVN z Nowego Sącza

Rodzina Królów to tata Tomasz, mama Aleksandra oraz Wojtuś (2,5 l.) i Maja (8 miesięcy). Mieszkają w Nowym Sączu. Teraz spędzają czas w domu, wychodzą tylko do sklepu, ale - jak zapewniają - nie nudzą się. 

Spędzamy czas rodzinnie, wspólnie, wspieramy się, dużo wymyślamy zabaw i ciekawych rzeczy. Mamy ogród, więc korzystamy ze słońca

- opowiada Ola. Codziennie starają się z mężem coś tworzyć i nagrywać, żeby dostarczyć ludziom trochę uśmiechu.

Tomek na co dzień jest masażystą w SPA, ale też zajmuje się filmowaniem – robi teledyski ślubne. Obecnie na swoim facebookowym profilu codziennie zamieszcza pozytywne nagrania. Opatruje je hasztagami: #zostańwdomu, #będziedobrze i #pogodnitvn.

Staramy się dawać pozytywną energię całej Polsce. Akcja rozwinęła się dzięki ludziom, którzy przysyłają nam pozytywne komentarze 

- podkreśla Tomek w rozmowie z Dzień Dobry TVN. 

Do tej pory stworzył m.in. teledysk rodzinny, bajkę dla syna Wojtusia oraz wielki kolorowy napis na oknie swojego domu „będzie dobrze, zostań w domu”. Przeprowadził też małą domową metamorfozę, czyli ogolenie głowy i „ukrytą kamerę”, w której próbował wkręcić żonę tak, że rozbił telewizor.

Rodzinne wsparcie podczas kwarantanny 

Żona Tomasza wspiera go w tej twórczości i podchodzi do tego wszystkiego z uśmiechem. Sama też bierze udział w nagraniach.

Ludziom podobają się te produkcje i czekają na następne. Autor czuje się więc zmotywowany. 

Będzie się działo. Zamówiłem tło za całe 23 złote, zielone, tak że będziemy robić przeróżne rzeczy

- zapowiada Tomek Król. 

#pogodniTVN - obejrzyj filmiki naszych widzów:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
88
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0