Gwiazdy

Jacek Stachursky powraca z nowym singlem. W takim wydaniu jeszcze go nie słyszeliśmy

Gwiazdy

Jacek Stachursky powraca z nowym singlem. W takim wydaniu jeszcze go nie słyszeliśmy

Po sensacyjnym "Doskozzza Tour 2k19" na kilkanaście miesięcy zapadła cisza. Aż do teraz. Jacek Stachursky powraca z singlem zwiastującym nowy projekt, o którym opowiedział w Dzień Dobry TVN. Czym tym razem nas zaskoczy?

Jacek Stachursky znów zaskakuje

Po elektornicznych eksperymentach na płycie"2k19", Jacek Stachursky powraca w zupełnie nowym wydaniu. Fani muzyki autora "Dosko" po raz kolejny mogą się zdziwić. Tym razem artysta odświeża swoje wrażliwe oblicze i śpiewa po polsku soul. W walentynki swoją premierę miał jego nowy singiel "Uwierz mi (to nie koniec)". To cover popularnego utworu "Fool (If You Think It’s Over)", którego autorem jest Chris Rea. Wykonanie to zapowiada najnowszy projekt Stachursky'ego.

 - Przygotowuję płytę. Taki był okres, że pomyślałem, że warto to zrobić. Znajdziemy na niej moje ukochane utwory. Zresztą już kiedyś pojawiały się takie płyty, ale naprawdę miałem sporo tych piosenek, które trzeba było zaśpiewać, a ta piosenka Chrisa chodziła za mną przynajmniej ze dwadzieścia kilka lat - wyjaśnił.

Jacek Stachursky śpiewa covery

Najnowsza płyta Stachursky'ego będzie się składała wyłącznie z coverów. Odnajdziemy na niej zarówno polskie, jak i zagraniczne utwory z repertuaru "Mike + The Mechanics" czy "2 Plus 1".  Pozostało nam zatem czekać na efekty pracy artysty.

Zobacz wideo: Jacek Stachursky w piosence "Uwierz mi (To nie koniec)"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
70
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0